ES GRIBĒJU DIŽOTIES, LAI NĀK TAUTAS SKATĪTIES
2002. gadā pēc Rīgas Skolēnu pils audzēkņu vecāku priekšlikuma tika nolemts sarīkot mācību gada noslēguma pasākumu, kurā piedalītos visi RSP audzēkņi un pedagogi. Meklējot piemērotu vietu pasākumam, nolēmām par to vienoties ar Latvijas Etnogrāfisko...
