Rīgas Skolēnu pils Atklātais Čempionāts badmintonā

„RSP” atklātajā čempionātā piedalījās necerēti, vai varbūt tieši pretēji paredzami daudz spēlētāji no visas Latvijas. Kā jau iepriekš saplānots – spēlētāji tika iedalīti 6 apakšgrupās (A,B,C,D,E un F). Iedalījums tika ņemts vērā pēc reitinga, kā arī pēc meistarības. Pirmo trīs vietu ieguvēji, katrā no grupām tika apbalvoti ar vērtīgām „Babolat” balvām.Grupu uzvarētāji :

A grupā – Raimonds Cipe

B grupā – Nikita Ribakovs

C grupā – Agnese Logoša

D grupā – Kristaps Graudums

E grupā – Andre Andzijevskis

F grupā – Anna Tene

Jāpiebilst, ka šis turnīrs bija īpašs arī ar to, ka sievietes spēlēja vienā grupā ar vīriešiem, tādā veidā, piemēram, Skolēnu pils badmintonistiem Aijai Popei un Ievai Popei tika dota lieliska iespēja, lai labāk sagatavotos Eiropas čempionātam, kas notiks Zviedrijā Karlskronā, no 16. – 21. aprīlim, kur Latvijas godu aizstāvēs arī mūsu Reinis Šefers.

„A” grupā uz goda pjedestāla pirmajiem trīs pakāpieniem vēl bez Raimonda Cipes stājās Edijs Līviņš (2.vieta) un Reinis Krauklis (3.vieta). Jau iepriekš pieminētajām māsām Aijai Popei un Ievai Popei 9. un 13. vieta.

„B” grupā bez uzvarētāja vēl jāizceļ Liene Zvaigzne, kurai otrā vieta un Jānis Ankravs, kurš spēlē par trešo vietu uzvarēja Ģirtu Klāsonu (21-11; 21-19).

„C” grupā, iepriekš nenovērtētajam, ar 21. numuru izliktajam Mikam Mazuram izdevās izcīnīt 3. vietu un Olafam Šulcam finālā nācās atzīt Agneses Logošas pārākumu.

„D” grupā nepaveicās Marijai Znatnajai, jo kā ar pirmo numuru izliktajai, zaudēta spēlē par iekļūšanu pusfinālā – Polinai Baskovai, kurai otrā vieta. Dianai Vibanei uzvara pār Līvu Ruku finālā par 3. vietu.

„E” grupā pārsteigumu visiem sagādāja Andre Andzijevskis izcīnot šķietami pārliecinošas uzvaras visās spēlē 2 setos. Otrā vieta Davidam Pelpmanim, kurš iepriekš nokausēja Stefanu Marinaki. Tā rezultātā Pols Pomjanskis vieglā cīņā (21-3, 21-2) izcīnija trešo vietu.

„F” grupā trilleris izvērtās starp Sintiju Arāju un Beati Kloti. Trīs setu splēlē (25-23,15-21,21-15) pārāka bija Sintija Arāja, kurai trešā vieta. Otrā Diana Stognija, kas tika līdz finālam, taču nespēja tajā gūt uzvaru.

Neskatoties uz to, ka ir sezonas beigas, tas daudziem spēlētājiem neliedz piedalīties nozīmīgās sacensībās, kas vēl norisināsies šajā sezonā.

REZULTĀTI

www.rsp.lv

http://rspbadminton.lv