Mākslas pulciņi aktīvi piedalās izstādēs un konkursos

5.martā  ar krāšņu laureātu  apbalvošanas pasākumu Vides ministrijas konferenču zālē noslēdzās 38.starptautiskā bērnu mākslas konkursa „ Lidice 2010”  Latvijas kārtas konkurss. Rīgas Skolēnu pils audzēkņi aktīvi piedalījās darbu veidošanā, jo tēma „ Dabas daudzveidība manā zemē” ikvienam ir tuva un saprotama. Pavisam konkursam iesniegti 40 darbi. Piecu autoru darbi pēc žūrijas vērtējuma guva atzinību un piedalījās izstādē Rīgas domē.Apsveicam zīmējumu autorus : Sintiju Ķirsoni (  „ Rudens” , skolotāja I.Stupāne), Aneti Merheli  ( „ Pīlītes” , skolotāja M.Mickeviča), Patrīciju Lūsiņu („ Kukaiņi”), Poļinu Pauro („ Pļavā”),  abu meiteņu  skolotāja ir L.Laura, Aniju Ieviņu ( „ Rudzupuķe” , skolotāja S.Hippe)!

Savukārt Latvijas Dabas muzejā notika bērnu vizuālās mākslas konkurss un izstāde par tēmu „ Latvijas upēs un ezeros” , kurā piedalījās skolotāju Intas Stupānes un Māras Mickēvičas audzēkņi, bet  pulkstenīšu dzimtas puķes un griezes floristikas pulciņa bērnu veidotas nupat aizceļoja uz Latvijas Leļļu teātri, kur izstādīti lietišķās mākslas konkursa „ Daba mums apkārt.Pļava 5”  darbi. Konkursa organizators ir BJC „ IK ASuseklis”, bet darbus palīdzēja sagatavot allaž aktīvā floristikas pulciņa skolotāja Sarmīte Hippe.

Rezultātus gaidot, jau top jauni darbi – šoreiz konkursam „ Lieldienu ligzdas – 2”.

Bet visvairāk rūpju pašreiz sagādā gada galvenā izstāde – izstāde Melngalvju namā, kas tiks atklāta 14.aprīlī un kurā pirmoreiz  ar saviem darbiem piedalīsies Rostokas brīvā laika centra mākslas skolas „ Arthus” audzēkņi un pedagogi, kuri būs klāt izstādes atklāšanā.

Tamāra Kalvāne, direktora vietniece