IZSTĀDES

IZSTĀDE-KONKURSS ‘’LAUKU SĒTA’’

No 2011. gada 10.-30. maijam Latvijas Leļļu teātrī ir apskatāma ļoti jauka Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un lietišķās mākslas izstāde ‘’Lauku Sēta’’. Tajā ar saviem radoši interesantajiem darbiem piedalās 25 BJC Rīgas Skolēnu pils ,,Zīmēšanas-Gleznošanas’’ pulciņu audzēkņi. 16. maijā svinīgā gaisotnē tika godināti un apbalvoti ar diplomiem, atzinības un pateicības rakstiem labāko darbu autori, kā arī viņu pedagogi – Māra Mickeviča, Lelde Laura, Inta Stupāne, Ieva Galiņa un Inese Gūtmane.

IZSTĀDE ‘’LIETAS UN TĒLI’’

20. maijā Rīgas Dzelzceļa muzejā skanot kokles mūzikai noslēdzās vizuālās un lietišķās mākslas izstāde-konkurss ‘’Lietas un Tēli’’ 3. kārta, Rīgas skate. Ar diplomiem un dāvanām tika apbalvoti veiksmīgāko darbu autori. BJC Rīgas Skolēnu pils audzēknes Madara Šenberga, Anna Marcinkeviča, Estere Grīnberga, Anastasija Novikova (ped. Māra Mickeviča) un Dārta Raudzepa, Elza Janzēna (ped. Lelde Laura).

Izstādes noslēgumā Rīgas Interešu izglītības Lietišķās mākslas pedagogu metodiskās apvienības vadītāja Dagnija Ramane svinīgi pasniedza Rīgas Skolēnu pils ,,Zīmēšanas-Gleznošanas” pedagogiem 5m baltu audumu ar krāsām, kurš 29. maijā Brīvdabas muzeja pasākumā tiks bērnu apgleznots un rudenī sūtīts uz Japānu kā draudzības un palīdzības simbols viņu grūtajā brīdī.

KONKURSS ‘’TIKŠANĀS VIETA – RĪGAS MEŽS!’’

21. maijā Mežaparkā koši spīdot saulei, visapkārt skanot mūzikai un bērnu čalām noslēdzās Rīgas Mežu rīkotais konkurss.

Tēma ‘’Tikšanās vieta – Rīgas mežs!’’ bija jāveido kompozīcija, kuru varētu izmantot T-kreklu apdrukai. Visi 192 iesūtītie darbi bija uzdrukāti uz baltiem krekliem un garā strīpā starp kokiem izstādīti. Izstādes noslēgumā katrs dalībnieks varēja saņemt savu T kreklu. 2 darbu autore bija Rīgas Skolēnu pils audzēkne Marija Mickeviča (ped. Māra Mickeviča).

Māra Mickeviča, zīmēšanas un gleznošanas pulciņa skolotāja