Floristikas pulciņa raženais rudens pasākumu virpulis

Ar vairākām spilgtām aktivitātēm noslēdzies rudens posms floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” audzēkņiem. Esam piedalījušies vairākās mācību ekskursijās dabā, kur iepazināmies ar kokiem, krūmiem, puķēm un vācām augu materiālu. Ar tematiskām darbu kolekcijām audzēkņi piedalījušies vairākās izstādēs Rīgā un izvietojuši savus darbus arī Rīgas Skolēnu pilī.24.novembrī noslēguma pasākumā saņēmām diplomus un pateicības par piedalīšanos RJTC organizētajā tradicionālajā izstādē „Sapņu lietussargs – 3”, kur piedalījās 17 audzēkņi. Mūsu pulciņš saņēma speciālbalvu par atsaucību – skaistu stikla kausu.

Piektdien, 26.novembrī apbalvoja dalībniekus lietišķās mākslas izstādē „Videi draudzīga rotaļlieta”, kura vēl apskatāma Valsts leļļu teātra telpās līdz 5.decembrim.

Mūsu audzēkņi, mazie dvīņu brāļi Arsenijs un Martins Pahomovi ieguva katrs pa balvai, pie kam, Martins izcīnīja 1.vietu savā vecuma grupā! Dalībnieku skaits bija ierobežots pēc – nolikuma 6 cilvēki, bet no šī skaita mums bija 4 laureāti! Vecākajā grupā 3.vietu ieguva Nellija Macuļeviča ar darbu „Laimes laiviņa”. Pēc konkursa nosacījumiem, papildus punkti tika piešķirti rotaļlietai, kuru iespējams funkcionāli darbināt. Mazie puikas veidoja katrs savu ar kociņiem un auklu palīdzību kustināmu rotaļlietu – Arsenijs – kāpuru, kurš loka ķermeni, bet Martins – putnu ar kustīgiem spārniem un galvu, darba nosaukums – „Kovārnis Koļa”.

Ar ziemas atnākšanu noris intensīva gatavošanās ziemas izstādēm. Konkursam „Egle un tās rota”, gatavojam rotājumus eglei (1. – 6. kl. audzēkņi) un dekoratīvas egles un bumbas no dabas materiāla. Audzēkņi gatavo adventes vainagus un galda kompozīcijas ar svecēm, mācās izmantot smaržīgās Ziemassvētku piedevas, sveču nostiprināšanu, adventes laika simboliku u.c. Dāvanu darbnīcas audzēkņi gatavo Ziemassvētku dāvanas un mācās saiņot pašu veidotos darbus.

Ziemassvētku izstāde „Egle un tās rota” notiks Saules muzejā no 3.decembra līdz 2011.gada 6.janvārim, Kungu ielā 1.

Esam atsaukušies aicinājumam piedalīties elektronisko Ziemassvētku dekoru konkursā, kas notiek Rīgas Skolēnu pilī decembra beigās. Tā saspringti un interesanti rit pulciņa darbīgā ikdiena un svētku reizes, kad saņemam atzinību par paveikto.

Aicinām pievienoties mums, kā arī apmeklēt mūsu izstādes!

Floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” skolotāja Sarmīte Hippe

Bilžu galerija

 

STA50822

STA50825

STA50827

STA50833

STA51122

STA51117

STA51123

STA51082