Trīskārša uzvara Latvijas kausu izcīņas sacensībās

Rīgas Skolēnu pils šaušanas pulciņa audzēknes izcili aizstāvēja Rīgas un Skolēnu pils vārdu un prestižu Latvijas kausa izcīņas sacensībās šaušanā Tukumā 27.-28.novembrī. Trīskāršo uzvaru nodrošināja un kausus ieguva:

Anete Rozmane – jaunietēm PŠ-40 (vingrinājumos ar pneimatisko šauteni, 40 šāvieni) ar 2010.gada labāko rezultātu 390 punktiem no 400 iespējamiem;

Kristīna Musļimova – sievietēm PŠ-40 ar sporta meistara rezultātu 387 punktiem;

Karīne Blakunova – jaunietēm PP-40 (vingrinājumos ar pneimatisko pistoli, 40 šāvieni) 1.vietu izcīnīja pirmo reizi.

Par labāko 2010.gada rezultātu sievietēm PŠ-40 vingrinājumā Latvijas Šaušanas federācija ar piemiņas balvu apbalvoja 17-gadīgo jaunieti Aneti Rozmani.

2.vietu PŠ-40 vingrinājumā sievietēm pirmo reizi ieguva mūsu audzēkne Viktorija Andžāne.

3.vietas izcīnīja PP-40 vingrinājumā jaunietēm – Alīna Lekavičute, sievietēm – Valērija Borovika, PŠ-40 vingrinājumā sievietēm – Anna Derbina.

Pirmo reizi 1.sporta klasi izpildīja mūsu audzēkne Daila Stoža.

Personīgo rekordu laboja mūsu talantīgās iesācējas: Aļona Krotova, Līva Faituša, Inga Rūķe.

Diemžēl, spīdošajām uzvarām ir arī rūgtuma piegarša. Ir arī lietas par kurām nav iespējams klusēt.

Nepilngadīgos audzēkņus skolotājs, kurš juridiski atbild par audzēkņu drošību un veselību izbraukuma laikā, nedrīkst laist audzēkņus vienus pašus braukt ar sabiedrisko transportu uz sacensību vietu. Skolēnu pilī ir ļoti bēdīga situācija ar transportu. Šobrīd ir palicis tikai 8 vietīgs mikroautobusiņš, kura tehniskais, fiziskais un morālais stāvoklis neatbilst nekādām elementārām prasībām.

Vairāk kā 3000 Skolēnu pils audzēkņi ar izciliem panākumiem nes Rīgas vārdu un aizstāv tās prestižu un godu gan Latvijas, gan Baltijas, gan Eiropas un pasaules līmeņa pasākumos, sacensībās, ir palikuši bez autotransporta.

Juris Gabranovs, šaušanas pulciņa skolotājs

Iveta Freimane, direktora vietniece

www.rsp.lv

 

es

kristine

kristin

mes

mes2

getmbp