Telpu orientēšanās

Jau trešo gadu RSP orientieristi ir starp tiem, kuri Ķīpsalā rīko Telpu Orientēšanos. Viss ir pavisam vienkārši – lielā telpā ir izveidots labirints un kontrolpunktu. Tas, kurš apmeklē visus kontrolpunktus visīsākajā laikā – uzvar, saņemot par to labas balvas. Distance parasti ir ap 400 metru gara, kuru uzvarētāji veic aptuveni 10 minūtēs un sauc par „šahu skrējienā”.

Šogad iespējams arī sacensties komandu vērtējumā, kur pirmajām vietām tiks pa lielajai “Makss un Morics” picai. Viss kas jādara, piesakoties sacensību mājas lapā www.telpuorientesanas.lv līdz 14. novembrim, jānorāda, kuru skolu pārstāv un 16. novembrī jānoskrien abas distances. Uzreiz pēc skrējiena tiks saskaitīti visi rezultāti un uzvarēs tās skolas vai augstskolas komanda, kuras 4 labāko dalībnieku rezultātu summa būs vismazākā.

„Sacensības rīkojot jau trešo reizi esam uzkrājuši vērtīgu pieredzi gan dažādu tehnisku jautājumu atrisināšanā, gan distanču veidošanā. Dalībnieku skaits ar katrām sacensībām pieaug, šogad plānojam, ka to būs 350  dalībnieki. Kopumā būs sešas meistarības grupas. Esam piesaistījuši īpašu atbalstītāju Simple Express, kas ātrākos skrējējus un citus interesentus bezmaksas aizvedīs uz šādām sacensībām Igaunijā. Savukārt visi dalībnieki piedalīsies žurnāla „IR” mūžabonomenta” izlozē, stāsta sacensību organizators Rolands Blumbeks.

Tie, kas sacensībās piedalīsies pirmo reizi , organizatori sniegs īsu apmācību un sagatavošanu pirms došanās distancē.

Kā zināms, aktīvs un veselīgs dzīves veids palīdz gan mācībās, gan dzīvē, tāpēc RTU SP aicina piedalīties! Tiekamies distancē!

Vairāk par sacensībām- www.telpuorientesanas.lv . Sacensības organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar SK. „Mežaparks” un BT1. Atbalsta: Simple Express, ISIC, OPEN, žurnāls „IR”, Spilva, veikals „Maratons”, Piedzīvojumu sacensības „xRace”, Literāri muzikālais klubs „Četri balti krekli”, Latvijas Orientēšanās federācija un biedrība „Piedzīvojumu parks”.