Sniega skulptūru plenērs

23. un 24. janvārī Rīgas Skolēnu pils multiplikācijas un kultūras vēstures pulciņi piedalījās  Līvānu Latgales mākslas un amatniecības centra rīkotajā Sniega skulptūru plenērā. Aptuveni 50 dalībnieki no dažādām Latvijas un Lietuvas pilsētām divu dienu garumā realizēja savas fantastiskākās skulptūru idejas. Mums šāds pasākums bija jaunums, un sniega skulptūras veidojām pirmo reizi.Lai gan baidījāmies braukt dēļ solītā lielā aukstuma, klausoties draugu, vecāku un kolēģu atrunās, drosmīgākie tomēr riskējām – un NENOŽĒLOJĀM !

Lielais aukstums kontrastā ar līvāniešu patiesi silto sirsnību un rūpēm uzbūra tik neatkārtojami brīnišķīgu radošu atmosfēru !!!!!

Pieredzējušākie dalībnieki dalījās ar mums amata noslēpumos.

Guvām arī jaunus draugus.

Aukstums bija pārvarāms, jo turpat blakus amatniecības centrā varējām ik brīdi pasildīties, iedzert karstu tēju vai kafiju, uzkost garšīgos pīrādziņus un citus labumus.

Paspējām arī izvizināties ar sniega matraci – kopā ar bērniem no Daugavpils. Bija ekskursija Līvānu amatniecības muzejā un vēsturē.  Apskatījām neparastu gleznu izstādi, veidotu no krāsotām klūdziņām. Vakarā spēlējām spēles …

Nākamā dienā varējām priecāties par pabeigto darbu un apskatīt pārējo dalībnieku veikumu. Kāda daudzveidība … Skulptūras apskatīt bija atnākuši arī Līvānieši. Prieks par padarīto un prieks par radīto prieku citiem !

Ceram ka arī nākošgad pasākums notiks ! un mēs jau daudz pieredzējušāki un jaunām idejām brauksim uz Līvaniem atkal J

Tatjana Gvozdeva, pulciņu skolotāja, www.rsp.lv

IMG_5820 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_5844 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_5955 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_6028 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_6031 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_6038 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_6043 by Rīgas Skolēnu Pils.

IMG_6094 by Rīgas Skolēnu Pils.