Skolēnu pils saņēmusi vēstuli no Latvijas vēstnieka Zviedrijā

Labdien, Rīgas Skolēnu pils!

Pagājušajā nedēļā pie mums vēstniecībā viesojās „Rīga 2014” pārstāve Aiva Rozenberga, lai stāstītu tiem ārvalstu vēstniekiem un diplomātiem, kuri strādā Zviedrijā un vienlaikus ir akreditēti arī Latvijā, par to, kādi svarīgi notikumi gaidāmi Rīgā 2014.gadā, kad Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Pēc sava stāstījuma A.Rozenberga katram klātesošajam izdalīja pastkartes, kuras ir zīmējuši bērni visā Latvijā. Pastkartes kalpo kā ielūgums uz Rīgu nākamajā gadā.

 

Arī man tika viena pastkarte, to zīmējusi Rīgas Skolēnu pils audzēkne, 6 gadus vecā Sofija Severina.

Gribētu sirsnīgi pateikties Sofijai par skaisto zīmējumu un būtu pagodināts, ja Jūs varētu viņai šo manu sveicienu nodot.

 

Ceru, ka Sofija, tāpat kā citi bērni, kas piedalījās šo pastkaršu zīmēšanā, jūtas piederīgi tam, kas nākamgad notiks Eiropas kultūras galvaspilsētā. Katrā ziņā viņu darinātās pastkartes rada lielu prieku visiem, kas tādas ir saņēmuši. Tādā veidā Latvijas bērni iepriecina ārzemju viesus un rada labas domas par Rīgu un Latviju.

 

Liels paldies Sofijai un pārējiem bērniem par viņu labo darbu! Jūsu visu veikums ir labs veltījums un skaista vizītkarte Rīgai 2014!

 

Es šo Sofijas pastkarti noteikti izmantošu, stāstot saviem ārzemju kolēģiem un Zviedrijas sabiedrībai par Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

 

„Attēlā ir redzami visi tie, kam tika Latvijas bērnu zīmētās pastkartes. Esmu attēla vidū, uz ceļa pietupies”.

 

 

Jauku dienu vēlot,

 

Gints Jegermanis

Latvijas vēstnieks Zviedrijā

Address: Odengatan 5, Box 19167

104 32 Stockholm, Sweden

+46 8 700 63 00

http://www.am.gov.lv/stockholm