Skolēnu pilij divas sudraba un viena bronzas medaļa Latvijas čempionātā šaušanā

Šaušanas pulciņa audzēkņi ar ievērojamiem panākumiem aizstāvēja Rīgas Skolēnu pils autoritāti un godu Latvijas 2010.gada komandu čempionātā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem Tukumā š.g. 9. un 10.janvārī, izcīnot 2 sudraba un 1 bronzas medaļu.

Olimpiskajā vingrinājumā PŠ-40.

Ar pneimatisko šauteni, no stāvokļa „stāvus”, 10 m distancē, 75 min, desmitnieka diametrs 0,5 mm, 40 ieskaites šāvieni, max 400 punkti.

Skolēnu pils 1.komanda dramatiskā cīņā zaudēja 2 punktus Liepājas rajona sporta skolas komandai, un mūsu meitenes- Anete Rozmane, Viktorija Andžāne un Kristīna Musļimova kļuva par Latvijas vicečempionēm un sudraba medaļas ieguvējām.

Tik pat smagā cīņā Skolēnu pils 2.komanda- Santa Griķe, Jana Plotka, Anna Derbina, zaudējot Liepājas rajona sporta skolas komandai 5 punktus, izcīnīja bronzas medaļas. Individuāli 1.vieta Annai Derbinai un 3.vieta Anetei Rozmanei.

Objektīvi vērtējot, trīs labāko rezultātu summā mūsējie tomēr apsteidza liepājniekus. Annas 384 punkti + Anetes 381 + Kristīnai 379= 1144 punkti, bet liepājniekiem 1137 punkti.

Olimpiskajā vingrinājumā PP-40.

Ar pneimatisko šauteni, ar vienu roku, 10 m distancē, 75 min, 40 ieskaites šāvieni.

Pirmo reizi šaušanas pulciņa vēsturē Skolēnu pils 1.komanda – Anna Krivenoka, Karīne Blakunova, Alīna Lekavičute kļuva par Latvijas vicečempionēm, izcīnot sudraba medaļas. Mūsējās zaudēja 4 punktus Daugavpils pilsētas komandai. Individuāli 3.vietu ieguva Anna Krivenoka. Skolēnu pils 2.komandai – 5.vieta, bet Skolēnu pils 3.komandai- 7.vieta.

Objektīvi vērtējot 3 labāko rezultātu summā mūsējie ir labākā komanda Latvijā. Karīnes 362 punkti + Valērijas 365 + Annas 367 = 1094 punkti. Daugavpils pilsētas komandai 1093 punkti.

Šaušanas čempionātā piedalījās visas Latvijas šaušanas sportistes, un ievērojamu pārstāvniecību uzrādīja Skolēnu pils.

Pirmo Latvijas mēroga sacensību „ugunskristību” stresu pārvarēja mūsu perspektīvākās iesācējas- Solvita Padamane, Aleksandra Ušakova, Aļona krotova, Elizabete Veidina, tā izlaužot ceļu uz starptautiskajām sacensībām Viļņā 14.-17.janvārī.

Paldies Skolēnu pils administrācijai par atbalstu un laba vēlējumiem!