RSP uzvar Tērvetes kausā

Kuplā skaitā RSP bija devies uz šīs sezonas pēdējām orientēšanās stafešu sacensībām, kur izcīnīja pārliecinošas uzvaras S un V grupās.

Tērvetes kausa stafetes norisinās ik gadu un tajās piedalās vietējā reģiona orientieristi, kuru ierasto, ikgadējo un jautro pirtī pasēdēšanu, desu pacepšanu patraucēja RSP orientieristu kuplais pulciņš. Nepiespiestā gaisotne, jautrais un rudenīgais noskaņojums papildināja ne tikai labi organizēto stafeti, bet arī veicināja labu cīņassparu un azartu.

Distances nebija garas, nedz sarežģītas, kas kopā ar garo skatītāju etapu radīja diezgan atraktīvu atmosfēru un dinamisku sacensību norisi.

RSP komandas:

Puišiem uz starta stājās 11 komandas, starp kurām 5 RSP. Pirmajā etapā ātrāko laiku uzstādīja 16-gadīgais Dāvis Dišlers. Otrajā etapā Kalvis Brūns RSP-1 komandai palielināja atrāvienu pār sekotājiem, savukārt RSP-4 komandas dalībnieks Normunds Freimanis, kuram šī bija atgriešanās mežā pēc 5 gadu pauzes, uzrādīja 3. labāko laiku starp RSP orientieristiem, paceļot savu komandu līdz 3. vietai. Trešajā etapā notika negaidīts pavērsiens, kad Mārtiņam no RSP-4 komandas izdevās noķert Kārli no RSP-1 komandas tieši pirms skatītāju etapa, un abu cīņa turpinājās līdz pat finišam, kur ātrāks bija Mārtiņš. Ar pārējām RSP komandām veicās diezgan labi – rezultāti tiks ievietoti šeit, kad tos publicēs organizatori.

Dāvis pārliecinoši ātrākais startā un finišā

Dāvis pārliecinoši ātrākais startā un finišā

Māris Zūlis skatītāju kp

Māris Zūlis skatītāju kp

Meitenēm uz starta stājās 2 komandas, starp kurām pārliecinoši ātrākās bija RSP meitenes – Arta un Antra Jakovelas, un Kristīne Ruka.

RSP uzvar sieviešu konkurencē

RSP uzvar sieviešu konkurencē

RSP 1. un 2. vieta vīriešu konkurencē

RSP 1. un 2. vieta vīriešu konkurencē

Rezultāti:
Rezultāti (ind.), Rezultāti (komandu), Spliti, Grafiki

Video:

Tērvetes kauss 2009 from SK Mežaparks on Vimeo.

Bildes: ŠEIT