Rīgas jaunatnes čempionāts dambretē

Š.g. 17.oktobrī Rīgas Skolēnu pilī notika Rīgas jaunatnes čempionāts dambretē, kurā piedalījās 43 dambretisti no Skolēnu pils, BJC „Bolderāja”, Lielvārdes un Siguldas sporta skolām, Liepupes, Rīgas 84., 62. un 47. vidusskolu dambretes pulciņiem.

Jauniešu vērtējumā par Rīgas jaunatnes čempionu kļuva Valdemārs Veinbergs (RSP) – 11 punkti no14 iespējamiem, otrajā vietā – Leonīds Cilevičs – 10 punkti (Bolderāja), bet 3.- 5.v. izdalīja Ilmārs Galanskis (RSP), Ņikita Svjatskijs un Mārtiņš Galauskis (abi Bolderāja) – 9 punkti.

Jaunietēm 1. vieta Dacei Nilovai (Bolderāja) – 8 punkti, 2.- 4.vietā Olga Timošina (RSP), Elīna Breidaga (Liepupe) un Jūlija Bessonova (Bolderāja) – 7 punkti.

Jaunāko klašu skolēu konkurencē 1. vietā Ņikita Semendjajevs (Bolderāja) -11 punkti, bet 2.-5. vietas izdalīja Bernards Judins, Rems Pavro (abi RSP), Edgars Straumanis (Sigulda) un Artūrs Finogenovs (Liepupe) 10 punkti.

No jaunāko klašu skolniecēm labākais rezultāts Jelenai Česnokovai no BJC „Bolderāja”, kas uzvarēja visas savas konkurentes, bet labākā no RSP dambretistēm šajā vecuma grupā bija Elvija Vanaga, kas ieguva 4. vietu.

Māris Mitenbergs, sacensību galvenais tiesnesis
Rīgas Skolēnu pils dambretes pulciņa skolotājs