Piedzīvojumu sacensības-Remoss 2011

2011.gada 19.novembrī notika „Remoss piedzīvojumu sacensības” Jelgavā, kurās arī Skolēnu pils tika pārstāvēta viskuplākajā skaitā no visiem klubiem, kopumā 5 komandas.

Kaut arī laika ziņas iepriekšējā vakarā nebija iedvesmojošas – visu sestdienu solīja lietainu un ļoti vējainu, tas neatturēja RSP lielos un mazos brašuļus doties uz startu, pretim izaicinājumam un pārbaudījumam. Jāpiemin, ka šajās sacīkstēs startēja vairāki debitanti, kas ir vērā ņemams fakts, jo sacensību formāts nav no tiem vienkāršākajiem, orientējoties  šķēršļotā apvidū un pildot dažādus uzdevumus kopumā bija jāveic B grupai 20 km, bet A grupai 30km.

Kopumā visi dalībnieki malači un nostartēja godam, sacensības izdevušās un interesantas, bet pirms rezultātiem dažas atsauksmes no dalībniekiem

Forši! Man ļoti patika Remoss 2011. Kristiāna

Bija forši pastaigāties pa dīķi. Mārtiņš K

Man šķita interesanti tas, ka bija jāmeklē apskates objekti Jelgavā. Ļoti jautri bija

mēģināt pārvarēt upes un grāvjus. Zaiga

Remosā bija jautri, jo mums valdīja jautrs un draudzīgs gars, ar uzdevumiem gāja jautri, jo viss mums bija veiksmīgi, labi izpildīti. Dāvis Dille

Un ar rezultātiem ar varam lepoties, visas komandas veiksmīgi nostartēja un turklāt A grupā RSP 5 (Linda T., Ilga), izcīnīja godpilno II vietu apsveicam !!!!

Prieks par visiem, kas nenobijās un tiekamies nākamajās sacīkstēs.

Baiba Zāle, sporta tūrisma pulciņa skolotāja