Kauss, zelta, sudraba un bronzas medaļa mūsu!

RSP Šaušanas pulciņa audzēkņi tika uzaicināti uz leģendārā trenera Ilgoņa Freimaņa piemiņas kausa izcīņas sacensībām ložu šaušanā Dobelē 2011. gada 25. septembrī. Šīs sacensības bija starptautiskās, jo tajās bez Latvijas sportistiem piedalījās Igaunijas pārstāvji no Pilvas, Haapsalas un Tartu. Uz 18 starta vietām izgāja vairāk nekā 120 dalībnieki.

Kausu un zelta medaļu izcīnīja Latvijas 2011. gada Čempione ANETE ROZMANE ar sporta meistara rezultātu 387 punkti no 400 iespējamiem Olimpiskajā vingrinājumā PŠ-40 (40 šāvieni ar pneimatisko šauteni) 2. un 3. vietā atstājot Daci Petrovsku un Eviku Apīni.

Sudraba medaļu un II vietas diplomu izcīnīja mūsu Latvijas 2011. gada vicečempione KARĪNE BLAKUNOVA, zaudējot tikai Latvijas čempionei Bruņoto spēku pārstāvei Anitai Krieķei, ar teicamu rezultātu 366 punkti Olimpiskajā vingrinājumā PP-40 (40 šāvieni ar pneimatisko pistoli).

Bronzas medaļu un III vietas diplomu izcīnīja mūsu Latvijas 2011. gada vicečempione komandu vērtējumā Valērija Borovika PP-40 vingrinājumā, atstājot 4. vietā mūsu Annu Krivenoku.

Sacensību beigās notika finālsacensības pistoļu vingrinājumā 8 labākiem sacensību dalībniekiem bez dzimuma ierobežojumiem. Šo astoņu labāko rezultātu sasniedzēju vidū bija tikai 2 sievietes, t.i. Anita Krieķe un mūsu Karīne Blakunova – pārējie tikai vīrieši. Ļoti dinamiskā 10 šāvienu sacensībā uzvaru svinēja Anita Krieķe un 8. vietā mūsu Karīne.

Šaušanas pulciņa skolotājam Jurim Gabranovam ar saviem audzēkņiem tika uzticēta sacensību uguns līnijas tiesnešu pienākumu veikšana (sabiedriskā kārtā bez atalgojuma). Uzticēto uzdevumu veiksmīgi izpildījām, par ko sacensību galvenais tiesnesis (starptautiskā kategorija) Boriss Zavadskis vārdiski izteica mums pateicību.

Sacensības notika jaunuzceltajā, modernajā un mājīgajā Dobeles sporta hallē. Pirmo reizi Latvijas šaušanas sacensību vēsturē uzstājās arī karsējmeitenes ar saviem priekšnesumiem.

RSP Šaušanas treneris Juris Gabranovs