FLORISTIKAS PULCIŅŠ un DĀVANU DARBNĪCA „IDEJA” piedalās izstādēs

Rīgas Skolēnu pils floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” audzēkņiem Mārtiņdienā – š.g. 10. novembrī ar svinīgu apbalvošanas pasākumu noslēdzās floristikas izstāde – konkurss „Gardumi svētku galdam”, ko organizēja Rīgas Jauno tehniķu centrs tradicionālajā konkursā „Zem sapņu lietussarga – 4”.

Izstādei darbus iecerēja un gatavoja apmēram 20 floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” audzēkņi, bet līdz izstādei tika veiksmīgi izveidoti 15 audzēkņu darbi.

Izstādē kopā piedalījās no Rīgas 90 audzēkņi ar saviem darbiem. Jauki iekārtotā izstādes telpa, kur pašā vidū masīvs ozolkoka galds ar pamatīgiem soliem. Uz galda svētku torte un dažādi gardumi, gan augļi, gan kūkas, gan „Pica”, gan sāļie asorti, gan „Šokolādes pasaka” un citi.

Rīgas Skolēnu pils audzēkņi svinīgajā pasākumā saņem pateicības un balvas par piedalīšanos. Saņemam 3 atzinības, bet III. vieta pamatskolas grupā tiek Kristiānai Bušai.

Pēc apbalvošanas tiekam cienāti ar Mārtiņdienas gardumiem un tēju, bet floristi, darbu autori un skolotāji pulcējas „kopīgai bildei”. Šis konkurss daudziem paliks atmiņā kā savdabīgs, lai arī sākumā bija grūti tēmu risinot atrast vizuālos risinājumus, guvām jaunas pieredzes, jo arī gardumi taču tika gatavoti no dabas materiāliem, tam līdzi nāca krāsas, jaunas faktūras, tehnikasun materiālu salikumi. Ēdienu krāsas, formas, nosaukumi, pasniegšanas dažādās iespējas ļāva gūt jaunu pieredzi floristikas darbu gatavošanā.

Otra izstāde, kura vēl joprojām ir arī apskatāma – „Videi draudzīga rotaļlieta” norisinās Mencendorfa namā, kur izvietoti laureātu darbi, bet lielākā daļa darbu apskatāma  BJC „Daugmale” aktu zālē. Kā laureāti piedalījās 4 audzēkņi ar saviem darbiem, bet 2 audzēkņi no tiem saņēma „Atzinības”. Izstādes apskatāmas vēl  līdz š.g. 2. decembrim.

Patreiz gatavojamies Ziemassvēku izstādei „Egles rota”, kurai tēma ir „Es ticu, ka ir brīnumi!”

Uz tikšanos izstādēs !

FLORISTIKAS PULCIŅA un DĀVANU DARBNĪCAS „IDEJA”

skolotāja SARMĪTE HIPPE

Telefons: 29372183

e-pasts : sarmitehi@inbox.lv