Floristikas pulciņš piedalās vairākās izstādēs

Floristikas pulciņa audzēkņi čakli strādā un piedalās pavasara izstādēs. No 2012. gada 7. marta līdz 2. aprīlim Latvijas Leļļu Teātrī notiek izstāde „Daba mums apkārt. Pļava – 7.” par tēmu „Latvijas gliemji un magones”. No pulciņa piedalās 4 audzēkņi ar kolāžām un plastiskiem darbiem.

No 6. marta līdz 28. martam mūsu pulciņa audzēkņu darbi apskatāmi gada atskaites izstādē Melngalvju namā, kur apskatāmi vairākām tēmām veltītu darbu kolekcijas. Pulciņa dalībnieki veidoja dekorus izstāžu galerijas arkas veida logiem, kurus darinājām ar ziediem rozā un violetos toņos. Mazāko sānu logu dekorējām ar lielu, košu taureni, kas veidots no grimoņa zariem un krāsaina sizala.Šī gada  5. martā noslēdzās 40. starptautiskā bērnu mākslas konkursa „Lidice – 2012”. Latvijas kārta par tēmu „Teātris – Lelle- Pasaka”. Šajā izstādē floristikas pulciņa audzēkne Anete par savu darbu „Rīgas balets. „Gulbju ezers”” ieguva vairākas balvas un diplomus – no izstādes organizētājiem „Atzinība”, no Latvijas Leļļu teātra kā balva par simpātijas ieguvušo Anetes darbu – 2 ielūgumi uz kādu no teātra izrādēm, bet kā nozīmīgākā ir Čehijas Republikas Vēstniecības Rīgā piešķirtā „Simpātiju Balva”. Pasākumā piedalījās arī Čehijas vēstnieks. Svinīgajā pasākuma noslēgumā visi izstādes dalībnieki kopīgi fotogrāfējās. Jau nākošajā dienā godalgotie darbi devās ceļā ar vēstniecības transportu uz Čehiju, lai pārstāvētu Latviju noslēguma izstādē Lidicē.

Pašreiz pulciņa dalībnieki gatavojas tradicionālajai floristu pavasara izstādei „Lieldienu ligzdas”, kas notiks Rīgas Jauno tehniķu centrā no 26. marta līdz 19. aprīlim. Šī gada tēma: „Pavasarī, kad viss mostas…”.

Floristiem ir atkal jauni materāli un jaunas idejas. Esam iesējuši graudus, lai zaļo zelmeni izmantotu savās kompozīcijās.

Uz tikšanos izstādēs !

BJC „Rīgas Skolēnu pils”

FLORISTIKAS PULCIŅA un DĀVANU DARBNĪCAS „IDEJA”

pedagogs SARMĪTE HIPPE