FLORISTIKAS PULCIŅA UN DĀVANU DARBNĪCAS „IDEJA” AKTIVITĀTES

BJC „Rīgas Skolēnu pils” floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” audzēkņi ar saviem darbiem piedalās izstādēs. Tradicionālā floristikas izstāde – konkurss „Zem sapņu lietussarga – 5” noslēgusies Rīgas Jauno tehniķu centrā. Šī gada tēma bija „Krāšņā rudens balle”, kas rosināja audzēkņus veidot krāsainus un skaistus aksesuārus balles tērpam – cepures, jostas, kurpītes, somiņas, piespraudes, krelles, lietussargus un citas jaukas lietas no dabas materiāliem. Izstādē piedalījās 26 audzēkņi ar saviem darbiem, un 7 no tiem ieguva godalgotas vietas, 7 bērni saņēma atzinības, bet pārējiem balvas un pateicības par piedalīšanos.Trīs audzēkņiem tika dota iespēja piedalīties izstādē „Videi draudzīga rotaļlieta.” Šī gada tēma „Mūsdienu rotaļlietas”. Izstādei audzēkņi gatavoja gan robotus, gan vilcienus, gan mašīnas, kompjūterus, mobilos telefonus un citas mūsdienīgas mantiņas. Izstāde vēl apskatāma Vēstures muzeja filiālē Mencendorfa namā līdz 16. decembrim.

Desmit audzēkņi piedalās Rīgas jauno tehniķu centra rīkotajā izstādē – konkursā „Leļļu māja”, kurš risinās no š.g. 21. novembra līdz 5. decembrim Rīgā, Bauskas ielā 88, RJTC. „Leļļu mājā” visdažādākā rakstura lelles – gan princeses, gan raganas, gan lielas, gan mazas un mīļas lellītes.

Tradicionālā floristu izstāde – konkurss „Egles rota” atklāta Ed. Smiļģa teātra muzejā. Šī gada tēma „Simtiem taisu rotājumus, Ziemassvētkus gaidīdami”. Izstādē piedalās floristikas pulciņa un dāvanu darbnīcas „Ideja” 16 audzēkņi. Jaunākie bērni gatavoja egles rotājumus no dabas materiāliem. Vecākie audzēkņi, sākot ar 7. klasi, veidoja lielas formas darbus – egles, vainagus, svētku kompozīcijas ar svecēm, čiekuriem, Ziemassvētku rotām, sniedziņu, spīdīgiem gliteriem un pērlītēm. Izstādē piedalās 26 audzēkņi. Aicinām izstādi apskatīt laikā no 29. novembra līdz 2013. gada 6. janvārim, Zvaigznes dienai Ed. Smiļģa teātra muzejā Ed. Smiļģa ielā 37/39, Rīgā.

Šogad pirmo reizi esam savus darinājumus iesnieguši izstādei, ko gada nogalē rīko BJC „Mīlgrāvis” un izstādei – konkursam un labdarības akcijai, kura notiek Bērnu klīniskajā Universitātes slimnīcā Gaiļezerā, Juglas ielā 20. Šī gada tēma „Karaliene egle”. Pulciņa audzēkņu rokām tika darinātas gan lielas, gan mazas egles, un tās būs apskatāmas sākot no 14. decembra, kad notiks svinīgais izstādes atklāšanas un dalībnieku apbalvošanas pasākums. Tikai šajā dienā būs apskatāmas visas egles vienkopus, jo izstādes darbi tiks kā dāvana izmantoti slimnīcas telpu dekorēšanai laikā līdz 2013. gada 1. martam. Mazākie darbiņi priecēs mazos pacientus, vecākus, dakterus un darbiniekus svētku gaidīšanas laikā. Aicinām apskatīt egles, kas savā formu un materiālu dažādībā ir krāšņas un neatkārtojamas. Bērnu rokām veidotas dāvanas glabā gaišas domas un enerģiju.

Esam daudz strādājuši un veidojuši skaistus darbus.

Aicinām apmeklēt izstādes un gūt prieku no bērnu radošiem darbiem arī Jūs! Dažus no darbiem var apskatīt arī mūsu mājas lapā www.rsp.lv

FLORISTIKAS PULCIŅA un DĀVANU DARBNĪCAS „IDEJA”

skolotāja SARMĪTE HIPPE

Telefons: 29372183  

e-pasts : sarmitehi@inbox.lv