Angļu valodas pulciņš piedalās orientēšanās spēlē Vecrīgā

Angļu valodas jaunāko klašu pulciņu dalībnieki sadarbībā ar mūsu audzēkņa Artūra mammu Zani  6.aprīlī piedalījās orientēšanās spēlē Vecrīgā.

Bērni bija saņēmuši vēstuli no karaļa Artūra ar uzdevumu doties misijā uz Vecrīgu. Bija jāveic dažādi karaļa Artūra dotie uzdevumi : jāatrod pareizais ceļš Vecrīgas labirintos, sekojot instrukcijām angliski, dažiem dalībniekiem (Artūram Ustinovam, Renātei Bulai, Diānai Frolovai, Ievai Ozolai, Paulai Krastiņai un Dāvim Dzirkalim) bija angliski jāinformē grupas biedri par svarīgiem faktiem Vecrīgas dzīvē, bija jāuzzīmē Pētera baznīca turpat uz soliņa pie Pēterbaznīcas, jāatbild uz viktorīnas jautājumiem un, skrienot pa Vecrīgu, jāizvēlas piemērotākais ofiss karalim Artūram, no kura viņš, sadarbībā ar misionāriem – angļu valodas pulciņu dalībniekiem- ,varētu veikt savus labos darbus Rīgā. Bet pats svarīgākais uzdevums bija uzmanīgi klausīties burvju fejas Zanes stāstījumā par Vecrīgu, kurš nebūt nebija sauss faktu izklāsts. Kā jau fejai pienākas, tās bija teikas un nostāsti par katru no apmeklētajiem Vecrīgas spēles objektiem.
Paldies mūsu burvju fejai Zanei Ustinovai un pārējām mammām, kuras piedalījās pasākumā (filmēja, fotografēja un palīdzēja visādi citādi).
Turpmākajās stundās bērni veikts projekta darbu “Let’s make Riga a better place!”, kurā aprakstīs angliski savas idejas par to, kā viņi varētu padarīt Rīgu labāku un kura gaitā vizuāli attēlos savu veikto maršrutu pa Vecrīgu.

Lilita Rubīne, angļu valodas skolotāja