Anetes triumfs

RSP Šaušanas pulciņa audzēknes tika uzaicinātas aizstāvēt Latvijas un RSP godu Baltijas visprestižākajās 29.starptautiskajās ložu šaušanas sacensībās Elvā (Igaunijā) 2011.gada 30.aprīlī – 1.maijā. Piedalījās dalībnieki no Somijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Polijas visos olimpiskajos ložu šaušanas vingrinājumos.

Visspožāko panākumu sasniedza Latvijas II Jaunatnes Olimpiādes čempione Anete Rozmane Junioru vērtējumā PŠ-40 (pneimatiskā šautene 40 šāvieni), uzrādot Igaunijas un Latvijas Sporta meistara rezultātu 388 punkti no 400 iespējamajiem un I vieta.Sieviešu konkurencē PŠ-40 vingrinājumā Anete zaudēja 2 punktus Igaunijas sieviešu čempionei L.Kočarginai un izcīnīja II vietu.

PP-40 (pneimātiskā pistole 40) olimpiskajā vingrinājumā Junioriem III vietu izcīnīja mūsu Karīne Blakunova.

Pēc smagas operācijas PP-40 vingrinājumā Finālā iekļuva Valērija Borovika un izcīnīja 5.vietu ar teicamu rezultātu 369 punkti.

Sieviešu konkurencē PŠ-40 vingrinājumā III vietu izcīnīja Kristīna Musļimova.

IV vietu Juniorēm PŠ-40 vingrinājumā aiz Anetes, polietes un igaunietes izcīnīja mūsu Latvijas Junioru čempione Viktorija Andžāne.

Ļoti veiksmīgi pārvarēja starptautisko sacensību stresu un pat laboja personīgos rekordus Evelīna Beinaroviča, Līva Faituša un Inga Rūķe.

Uz mājām šogad pārvedām 4 kristāla kausus! Igaunijas tradicionālos kristālu kausus saņēma:

Anete par I vietu juniorēm;

Anete par II vietu sievietēm;

Karīne par III vietu juniorēm;

Viktorija par IV vietu juniorēm.

Pateicamies pils administrācijai par transportu un morālo atbalstu!

2011.gada 02.maijā

Juris Gabranovs, šaušanas pulciņa skolotājs