“Ziedoņa klase” aicina jauniešus uz spēļu ceturtdienām

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” iniciatīva izglītībā “Ziedoņa klase” aicina bērnus un jauniešus trīs jūlija ceturtdienu pēcpusdienas pavadīt radoši un aktīvi Sporta 2 kvartālā, Rīgā. Bērniem un jauniešiem 9., 16. un 23. jūlijā būs iespēja no plkst. 14.00 līdz pat plkst. 17.00 pavadīt laiku radošās darbnīcās, piedalīties prāta spēlēs un citās interesantās nodarbēs.

“Esam patiesi priecīgi, ka šovasar esam atraduši veidu, kā tikties ar jauniešiem klātienē, lai skolēnu brīvlaikā jēgpilni pavadītu laiku. Priecājamies, ka mūsu draugi gan “Kartupeļu Lauka Radio” komanda, gan aktīvais jaunietis Kristaps Kravalis no “PlayPotential” iesaistījušies aktivitāšu izstrādē”, pauž “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

“Ziedoņa klase” ikvienam dos iespēju pārliecināties par savām loģikas spējām, izlaužoties no izbraukuma izlaušanās spēles “Blēņas un pasakas”. Iesildīt prātu un pārbaudīt zināšanas par dažādām tēmām varēs piedaloties prāta spēlēs, kā arī sadarbībā ar spēļu aktivitāšu veidotājiem no “PlayPotential.lv” ikviens varēs iepazīt dažādu spēļu veidus. Fonda “Viegli” “Kartupeļu Lauka Radio” komanda vadīs radošās darbnīcas auduma maisiņa gatavošanā un piedāvās apgleznot arī līdzi paņemtos auduma maisiņus. Par pasākumu atmosfēru rūpēsies dīdžejs Artūrs Pudāns un spēļu ceturtdienu organizatori sola arī kādu muzikālu pārsteigumu, lai vēl vairāk iepriecinātu tos bērnus un jauniešus, kuri vasaras brīvlaiku pavada Rīgā.

Plašāka informācija par spēļu ceturtdienām atrodama “Ziedoņa klases” Facebook lapā: https://www.facebook.com/Ziedonaklase/. Visas spēļu ceturtdienas norises jauniešiem pieejamas bez maksas. Projekts īstenots ar Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Papildu informācija:

Kristiāna Salnāja

info@fondsviegli.lv

+371 26318606