Viktorija – čempione, Anete – vicečempione un Alīnai bronza!

Šaušanas pulciņa audzēkņi aizstāvēja Rīgas Skolēnu pils un Rīgas prestižu Latvijas Jaunatnes čempionāta ložu šaušanas sacensībās Dobelē 2011. gada 21. – 22. oktobrī.

21. oktobrī mūsu Alīna Lekavičute izcīnīja III vietu un bronzas medaļu PP-40 vingrinājumā (40 šāvieni ar pistoli). Viena no visjaunākajām šo sacensību dalībniecēm – mūsu Aļona Krotova izcīnīja augsto 6. vietu. Labi izturēja sacensību stresu mūsu jaunās 11 gadīgās iesācējas Katrīna Ģēvele un Viktorija Blumberga.

22. oktobrī PŠ-40 olimpiskajā vingrinājumā (40 šāvieni ar šauteni) vienkopus satikās viss Latvijas jaunatnes zieds šaušanā. Pirmajā maiņā cīņu uzsāka Jaunatnes Olimpiādes čempione Sintija Strautmane un vicečempione Dace Petrovska. Vadībā ar 383 punktiem izvirzījās Dace. Otrajā maiņā cīņu uzsāka mūsu Viktorija Andžāne un gala rezultātā Daci apsteidza par 3 punktiem un ieguva 386 punktus (jau kuro reizi pietrūka 1 punkts līdz sporta meistara normatīvam). Trešajā maiņā cīņu uzsāka Latvijas 2011. gada sieviešu čempione Anete Rozmane un ieguva 386 punktus, bet pēdējā sērijā viņai par 1 punktu mazāk kā Viktorijai (98). Tā Viktorija (2009. gada Latvijas Junioru čempione) kļuva par 2011. gada Latvijas Jaunatnes čempioni šaušanā, bet Anete par vicečempioni.

Tagad arī Viktorija gatavosies Eiropas 2012. gada čempionātam šaušanā Vierumaki (Somija), ja iegūs finanses izdevumu segšanai.

Tagad RSP šaušanas pulciņa audzēkņi gatavojas Latvijas Kausa izcīņai šaušanā Tukumā 2011. gada 26.- 27. novembrī.

Šaušanas pulciņa skolotājs Juris Gabranovs