Telpu orientēšanās 2012

Jau ceturto reizi Rīgā norisināsies lielākās telpu orientēšanās sacensības Baltijas valstīs. Šogad sacensību dalībniekiem tiks piedāvāts jauns sacensību „apvidus”, kurā būs iespēja ne tikai sportot un domāt, bet arī iepazīt vidi, kurā kādreiz norisinājās aktīva ražošana. Sacensības norisināsies 20. novembrī, Rīgā, Miera ielā 58, bijušajā fabrikas ēkā. Sacensībām tiek aicināti pieteikties visi interesenti – distance būs pa spēkam, gan iesācējiem, gan sagādās baudu lietpratējiem.  Pieteikšanās līdz 18.novembra vakaram www.telpuorientesanas.lvŠogad organizatori ir atraduši iespēju šīs sacensības rīkot ļoti interesantos apstākļos – bijušā fabrikas ēkā, ar vairākiem stāviem. Dalībniekiem būs jāatrod īsākais ceļš pa telpu un stāvu labirintiem, lai pēc iespējas ātrāk apmeklētu visus kontrolpunktus un nonāktu finišā. Visiem sportistiem būs jāsacenšas par iespēju tikt savas grupas finālā, kurā astoņi labākie distancē ar kopējo startu noskaidros šī gada laureātus. Būs arī mācību iestāžu komandas vērtējums, kurā tiks vērtēti 4 labākie rezultāti no katras iestādes. Ik gadu vislielākā cīņa norisinās starp Latvijas Universitātes un RTU Būvniecības fakultātes komandām. Sacensības ir bez dalības maksas.

Tiekamies distancē!

Vairāk par sacensībām – www.telpuorientesanas.lv .

Sacensības organizē RSP orientieristi sadarbība ar RTU Studentu parlamentu un  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Sacensības atbalsta: Sporta preču veikals „Maratons”, galda spēļu veikals „Ludo”, picērija „Makss un Morics”, „ZIB” atstarojošās cepures, Mammadaba un Latvijas Orientēšanās federācija.