Teātris Zīļuks ielūdz uz izrādēm

2013. gada 20. aprīlī

DAILES TEĀTRA Mazajā zālē

IELŪDZ UZ IZRĀDĒM

Plkst. 12.00 “Nāc šurp!”

S.Silavas dziesmu spēle par jautrajiem klauniem un Mazo Raganiņu (pēc O.Preislera pasakas „Mazā Raganiņa” motīviem)

(Izrāde bērniem, 60 min.)

Raganina

Izrādes pamatā ir komponistes Silvijas Silavas dziesmu spēle par jautrajiem klauniem un Mazo Raganiņu. Tas ir aizraujošs stāsts par nebēdnību pilno, bet labsirdīgo meitēnu pēc O. Preislera pasakas „Mazā Raganiņa” motīviem.
Režisore – Laura Paegle

Komponiste, dziesmu tekstu autore – Silvija Silava

Māksliniece – Ieva Lapiņa

Tērpi un grims – Agne Mennika

Dejas iestudējusi – Liene Stepena

Biļetes SIA „Biļešu paradīze” kasēs.

 

Plkst. 15.00 Ērlenns Lū “Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu”

(Izrāde 2 cēlienos skolas vecuma bērniem un vecākiem, ilgums 1 st. 50 min.)

„Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu” ir jautrs stāsts par kādu vīru vārdā Kurts, viņa ģimeni, integrāciju un valsti. Kurts strādā par autokrāvēju ostā un kādu dienu, atverot konteineru, atrod tur kaut ko ļoti daudz un pārsteidzošu.

Kā rīkoties, ja aci pret aci saskaries ar atšķirīgo un citādo? Vai ir iespējams to pieņemt? Vai mums ir jābūt pieklājīgiem un saprotošiem pret līdzcilvēkiem? Un vai tas ir viegli? Ceram, ka šī izrāde rosinās skatītāju domāt un rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Darbs tapis pēc norvēģu rakstnieka Ērlenna Lū grāmatas „Kurts četrās grāmatās” ceturtās daļas „Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu” motīviem.

Režisore: Laura Paegle

Scenogrāfe,  kostīmu māksliniece: Agne Mennika

Izrāde tapusi sadarbībā ar biedrības „Laikmetīgās mākslas centrs” „Trešo valstu valtspiederīgo integrācijas fonda projektu „Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties!”

Bezmaksas ielūgumiem ir iespēja pieteikties, sūtot pieteikumu uz epastu teatrisziluks@inbox.lv (norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un nepieciešamo ielūgumu skaitu). Ieūgumu skaits ierobežots.

kurts a-4 ar www
Plkst. 18.00 Kustību izrādes “Dažādās pasakas” (Izrāde 4 daļās):

„Šmule mule” 20 min.

Kustību izrāde bērniem par meiteni, kura negribēja mazgāties.

Shmule

„Alvas zaldātiņš” 10 min.

Izrāde bērniem un pieaugušajiem. Kustību izrādes pamatā ir Pētera Plakida simfoniskais skaņdarbs „Nelokāmais alvas zaldātiņš”, kas veidots pēc H.K.Andersena pasakas. Tā ir pasaka par Zaldātiņu, kurš nebaidās nedz no ūdensžurkas, ar kuru tiekas aci pret aci, nedz no lielās zivs, kura viņu aprij, nedz no divkaujas, kurā cīnās par savu mīlestību.

AlvasZAld

„Četras balsis” 10 min.

Izrāde bērniem un pieaugušajiem. Ja pēkšņi Tev nav ko teikt, jo nevari atrast pareizos vārdus, – pieskaries! – un Tevi noteikti sapratīs. “Draugi ir kā zvaigznes – ne vienmēr tos var redzēt, bet tie vienmēr ir Tev blakus.” (Itāļu sakāmvārds)

4balsis

Pārtraukums

„Glābējsilīte” 30 min.

BabyBox

Izrāde jauniešiem un pieaugušajiem. Kad pazūd pamats zem kājām, katrs ir pelnījis atbalstu. Nepaejiet garām. Mēs nevaram izmainīt pagātni, bet mēs varam uzņemties rūpes par kāda nākotni.

Horeogrāfe: Liene Stepena

Māksliniece: Agne Mennika

Teātra „Zīļuks” mākslinieciskā vadītāja: Laura Paegle

 

Biļetes SIA „Biļešu paradīze” kasēs.

Papildu informācija:

www.rsp.lv, www.bilesuparadize.lv

http://www.facebook.com/teatrisziluks

Tālrunis 27006023