Teātrī „Zīļuks” notiek „Olimpiskā uzņemšana pamatsastāvā 2012”

2012. gada 1. oktobrī teātrī „Zīļuks” valdīja olimpiska gaisotne, jo notika tradicionālais pasākums – uzņemšana pamatsastāvā!

Kā zināms, pamatsastāvā tiek uzņemti audzēkņi, kuri 2 gadu garumā ir aktīvi līdzdarbojušies teātra aktivitātēs, regulāri apmeklējuši nodarbības un ir izrādījuši neapšaubāmu vēlmi arī turpmāk būt aktīvi teātra „Zīļuks” dalībnieki.

Šogad jaunajiem pamatsastāva pretendentiem bija sagatavoti nopietni pārbaudījumi, kurus gandrīz 2 nedēļu garumā cītīgi plānoja pasākuma atbildīgā darba grupa – Kintija, Anna, Sintija un Gerds no teātra pamatsastāva.Bija 4 olimpiskās disciplīnas:

1) Olimpiskā skola, kurā audzēkņiem bija jādemonstrē savas 2 gadu garumā uzkrātās zināšanas, atbildot uz dažādiem ar teātra vēsturi, vadību un repertuāru saistītiem jautājumiem;

2) Olimpiskais stadions, kurā tika demonstrēta veiklība, lienot caur olimpisko uguns riņķi, izpildot blusas lēcienu, pārpeldot olimpisko panākumu upi un sekojot čūskas takai..;

3) Olimpiskais centrs, kurā bija jāatpazīst muzikāli fragmenti un pat trokšņi no teātra repertuārā esošajām un jau neesošām izrādēm un rotaļu programmām;

4) Un visbeidzot, Olimpiskais cirks, kurā jaunuzņemamie vēlreiz pierādīja savas aktiera  meistarības prasmes, piedaloties improvizācijās un mēmajā šovā.

Par kvalitatīvu, saturīgu un veiksmīgi saplānotu olimpisko scenāriju pilnībā rūpējās jau minētā pasākuma darba grupa, kas ar savu uzdevumu tika galā ar izcilību!

Pirmo „Zīļuka” olimpisko spēļu rezultāti ir sekojoši:

2012. gada pamatsastāvā, veiksmīgi pārvarot visas disciplīnas, tiek uzņemti 18 audzēkņi!

Teātra kolektīva vārdā sakām visiem lielu paldies!

P.S. Un vai Tu zini, kam par godu teātrī „Zīļuks” tiek rīkota „Baltā stunda”?:)