Teātrī “Zīļuks” gaidāma pirmizrāde “Ziemassvētku brīnumu meklējot”

Bērnu un jauniešu teātrī “Zīļuks” top izrāde par Pasaku meža Kaķēnu un brīnumu meklētājiem. Un jau no 12. decembra BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātra zālē (Kr. Barona ielā 99) būs skatāma jaunā izrāde bērniem “Ziemassvētku brīnumu meklējot”.

Tuvojas Ziemassvētki! Un Pasaku meža Kaķēns grib tos sagaidīt kā pienākas, tādēļ aicina talkā savu draugu Suņuku, lai dotos meklēt Ziemassvētku brīnumu.
Savā piedzīvojumā viņi satiek jaunus draugus – Trollīti Muminu un lielo Bumbuli – Ziemassvētku eglīšu rotājumu. Kopā ceļojot, viņi piedzīvo gan jautrus, gan skumjus brīžus un saprot, ka brīnumi ir mums visapkārt un ik uz soļa, jāprot tikai tos ieraudzīt!

Iestudējums domāts bērniem vecumā no 3 gadiem.

Izrāde ir tikai daļa no pasākuma, kas bērniem tiks dāvāts, atnākot uz Rīgas Skolēnu pili.

Pēc uzveduma noskatīšanās, bērni dosies rotaļās ar rūķiem, piedalīsies radošajās darbnīcās, satiks Ziemassvētku vecīti un saņems arī dāvanas!

Speciāli šim pasākumam tiek veidota īpaša foto siena, pie kuras varēs nofotografēties ar Pasaku meža iemīļotajiem varoņiem. Apmeklētājus, kas ieradušies ātrāk, Pasaku meža darbīgie rūķi sagaidīs ar dažādiem uzdevumiem radošajās darbnīcās: zīmēsim Ziemassvētku pastkartiņas, rakstīsim apsveikumus Ziemassvētku vecītim un vingrināsim pirkstu veiklību, veidojot Ziemassvētku rotājumus.

“Ziemassvētku eglīšu pasākumi ir īpašs notikums, kam gatavojamies jau no septembra mēneša. Izrādēm tiek gatavoti 4 aktieru sastāvi, kopā pulcējot ap 50 jaunajiem skatuves māksliniekiem. Tas ir nopietns darbs ne tikai izrādes mākslinieciskajai komandai, bet arī pašiem bērniem, kuriem jātiek galā gan ar teksta materiālu, gan jāstrādā pie tēla veidošanas. Turklāt dažiem aktieriem, nesasniedzot vēl 10 gadu vecumu, jākļūst par veiksmīgiem sava laika menedžeriem, lai pa vidu aizrautīgajam mēģinājuma procesam, neatstātu novārtā mācības skolā”, stāsta skolotāja Zane Goiževska.

Ziemassvētku eglītes notiek „Rīgas Skolēnu pilī”, K. Barona ielā 99.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs.

Pasākuma video materiāls: