TDA „Uguntiņa” ražīgais decembra mēnesis.

Š.g. 7. un 8. decembrī TDA” Uguntiņa vecākā grupa devās divu dienu izbraukumā uz Lietuvu pie saviem draugiem “Kauškutis” dejotājiem, kuri ar brīnišķīgu Ziemassvētku koncertu ieskandināja sava ansambļa trīsdesmito gadskārtu. Koncerta pirmajā daļā uzstājās “Kauškutis” ar dažādu stilu dejām – no baleta un tautas dejām līdz laikmetīgiem deju risinājumiem. Koncerta otrajā daļā dejoja “Kauškutis” draugu kolektīvi no visas Lietuvas  un mēs, viesi –TDA ”Uguntiņa” no Latvijas. Mums bija tas gods noslēgt šo koncertu un skatītāji, kājās piecēlušies, aplaudēja visa priekšnesuma garumā. Pēc koncerta tikām ielūgti arī uz Ziemassvētku balli.

Otrajā dienā devāmies apskatīt Šauļu pilsētu, kur apmeklējām Šokolādes  un Velosipēdu muzeju un uzzinājām daudz interesantu faktu gan par šokolādi, gan dažādu laiku velosipēdiem. Pabijām arī iepirkšanās centrā Akropole, kur dejotāji izmēģināja prasmes slidošanā, un viņiem tas ļoti labi padevās. Atpakaļceļā piestājām Krusta kalnā, un tad ar divās dienās sasmeltām pozitīvām emocijām atgriezāmies mājās, lai ar jauniem spēkiem gatavotos pavasarī esošajai kolektīva 70 gadu jubilejai.

9. decembris TDA “Uguntiņa” bija īpaši rosīgs – mūsu mazie dejotāji priecēja skatītājus Ziemassvētku koncertā Berģu kultūras namā, kur pēc koncerta viesojās arī Ziemassvētku vecītis ar labajiem rūķiem un, protams, dāvaniņām, bet jauniešu grupa devās ciemos pie bijušā skolotāja Jura, kurš kopā ar savu kolektīvu Ķegumā rīkoja koncertu “Tik skaists bij’ gadsimts”, kurā vairāk kā desmit dažādu kolektīvu izdejoja skaistākās svētku dejas un ieskandināja otro adventi.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gita Ūdre

gudre@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

TDA „Uguntiņa” interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)