TDA „Uguntiņa” dejo 17. Starptautiskajā Baltijas baleta festivālā

17. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls ir sācies! Tā atklāšanas koncerts sākās 27.aprīlī pl.17:00 skatītāju pārpildītajā Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā (T/C „Origo”). Tā ir tradicionāla festivāla atklāšanas vieta kopš 1999.gada. Festivāls 2012.gadā norisināsies no 27.aprīļa līdz 28.maijam.

Festivāla atklāšana izcēlās ar krāsainu programmu caur dažādu tautu dejām no klasiskā baleta līdz pat čigānu temperamenta izpausmēm dejā – sirtaki un čardašs, Sibīrijas krievu deja, čigānu deja, arābu čigānu deja, baltkrievu un latviešu deja, fragmenti no pasaulslaveniem baletiem.  Skatītājus sajūsmināja pašmāju dejotāji: čigānu ansamblis “Ame Roma”, TDA „Liesma” un mūsu Skolēnu pils TDA „Uguntiņa”, Rīgas Horeogrāfijas vidusskola, Latvijas Nacionālā baleta dejotāji, stepa dejotāji.Festivāla rīkotāja Lita Beiris skatītājus aicināja aplūkot arī citus festivāla pasākumus. 7.maijā T/C “Origo” laukumā gaidāms ekstrēmais balets.

Biļetes uz festivāla izrādēm var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā “www.bilesuparadize.lv”, kā arī Latvijas Nacionālās operas kasēs un pasākumu norises vietās.

Iveta Freimane, Skolēnu pils direktora vietniece, www.rsp.lv

http://www.ballet-festival.lv/