TDA „Uguntiņa” viesojas Vācijā

Rīgas Skolēnu pils TDA „Uguntiņa” no 8.-16.jūnijam devās uz Rīgas sadraudzības pilsētu Rostoku, Vācijā, kur sniedza trīs koncertus.

Rostokā mūs laipni uzņēma Rostokas Jauniešu mākslas skola „ARThus“ un tās jauniešu deju studija.

„Uguntiņas“ dejotāji uzstājās kopā ar saviem jaunajiem draugiem – „ARThus“ dejotājām. Visi trīs koncerti: Ēzeļu sētā, Varnemundē, uz Zoodārza skatuves bija skatītāju ļoti labi apmeklēti. Katra diena, ko pavadījām Rostokā bija ļoti pilnvērtīga un interesanta: izbraucām ar kuģīti, apmeklējām planetāriju, vērojām teleskopā Mēnesi, peldējāmies, devāmies ekskursijā pa Rostoku viduslaiku naktssarga pavadībā, apmeklējām Zoodārzu, piedalījāmies mākslas un mūzikas meistarklasēs, mācījāmies vācu dejas un rotaļas, mācījām vācu jauniešiem mūsu dejas un rotaļas, spēlējām spēles, dziedājām u.c.

Mēs bijām priecīgi satikt mūsu ilgadīgos vācu draugus: Rosi Panovu un Ursulu Paplevski, kā arī Kārli Haincu Kordtu – bijušo Rostokas Bērnu un jauniešu centra direktoru, kurš ar Skolēnu pili draudzējas jau 40 gadus.

Milzīgu paldies mēs vēlamies pateikt deju studijas skolotājai Kristīnei Pukalai, viņas palīdzei Maritai Zorai un, protams, direktorei Mariannei Kamrātei.

Gaidīsim mūsu vācu draugus ciemos pie mums Rīgā nākamā gada maijā!

Fotogalerija www.rsp.lv

Iveta Freimane, direktora vietniece