TDA „Uguntiņa” skolotājas Agneses Stankes diplomdarba koncerts

18.maijā, pirmdienas vakarā, Rīgas Skolēnu pils Svētku zālē notika TDA „Uguntiņa” skolotājas Agneses Stankes diplomdarba koncerts „Ģimeņu svētki”. Koncertā mūsu dejotāju sniegumu vērtēja komisija.

Koncertā piedalījās arī lieli „Uguntiņas” draugi – koklētāju ansamblis „Austriņa”. „Austriņa” atskaņoja vairākas latviešu tautasdziesmu apdares, kā arī Raimonda Paula „Prāmis” no kinofilmas „Cīrulīši” un Jāzepa Mediņa „Pulkstenis”.

Skolotājas Agneses Stankes diplomdarba koncertā piedalījās „Uguntiņas” jauniešu grupas meitenes, vidējās un jaunākās grupas audzēkņi. Dejoti tika fragmenti no A.Žilinska bērnu baleta J. Skopa “Īkstīte” un latviešu dejas – “Orķestris”, “Lelles”, “Bāliņam div’ māsiņas”, „Sprigulītis”, „Trejdeviņi bundzinieki”, „Āzītis” u.c.

Koncerts bija plaši apmeklēts, skatītāji bija ļoti atsaucīgi. Koncerta noslēgumā skolotāja Agnese saņēma pateicības vārdus un ziedus no saviem kolēģiem, audzēkņiem un viņu vecākiem. Skolotāja par savu diplomdarbu saņēma komisijas vērtējumu – teicami.

Iveta Freimane, Skolēnu pils metodiķe


IMG_0046IMG_0038IMG_0037IMG_0030IMG_0028IMG_0025IMG_0023IMG_0013IMG_0056IMG_0049