TDA „Uguntiņa” Kuresāres pilsētas svētkos

7.maijā agri no rīta TDA „Uguntiņas” vidējās un jaunākās grupas audzēkņi mākslinieciskās vadītājas Gitas Ūdres pavadībā devās uz Igauniju. Kuresāres pilsētas mērija ielūdza mūsu dejotājus priecēt iedzīvotājus ar savu uzstāšanos Kuresāres pilsētas svētkos.
Braucienu organizēja ceļojumu klubs „Travel RSP” (www.travel-rsp.lv). Lai nokļūtu Kuresārē, kas tiek uzskatīta par Sāremā salas galvaspilsētu, ar autobusu aizbraucām līdz Pērnavai, tad devāmies uz Virtsu ostu un ar prāmi cēlāmies pāri uz Muhu salu, lai no turienes pa 6 km šauru zemes strēli aizkļūtu līdz Sāremā salai.

Ceļojumu kluba „Travel RSP” gida pavadībā apmeklējām igauņu rakstnieka Juhana Smūla dzimto Koguvas ciemu, Kāli meteorīta krāteri, Sirves ragu, Pangas bāku, Anglas vējdzirnavu kompleksu, Kuresāres biskapa pili, Karjas baznīcu un rāpāmies Pangas klintīs. Bērni par tūrisma kluba piedāvājumu bija sajūsmā.

Kuresāres pilsētas svētkos pasākumi notika visā pilsētā katru dienu laikā no 4.-10 maijam. „Uguntiņa” uzstājās 8.maijā pilsētas ģimnāzijā, kas ir renovēta un patlaban atbilst visām mūsdienu prasībām: ar gaišām klasēm, peldbaseinu, oranžēriju, strūklakām. Mūsu bērni stāstīja, ka Rīgā tik skaistu skolu neesot redzējuši. Koncertā ģimnāzijā „Uguntiņa” dejoja latviešu dejas, un skatītāji mūsu bērnus uzņēma ļoti silti un atsaucīgi.

Gita Ūdre, TDA „Uguntiņas” mākslinieciskā vadītāja
www.rsp.lv


DSC00956DSC00976DSC00953DSC00948DSC00930DSC00919DSC00983