TDA „UGUNTIŅA” DEJO. AKTS.

Kad mēs jokojoties Unai Taal (Intara Busuļa menedžerei) pirmajā kopmēģinājumā teicām, ka izbrauksim uz Liepāju 02.07.2010 plkst.8:25, tad viņa, kā jau Jūs visi spējat iedomāties, teica: „NOTEIKTI, NĒ.” Bet mūsu mazais, negantais plāniņš piepildījās, jo plskt.8:25 autobuss patiešām pameta Dailes teātra mazo autoplaci. Mēs pat paspējām to piefiksēt, jo patiesībā viss jau aizsākās ar tādu mums nozīmīgu un mūsu prātos paliekošu skaitļu virknējumu, kā 8:25.Šobrīd esam patīkamā emociju ekstāzē, jo šī ir bijusi mūsu pirmā svarīgā, nopietnā, lieliskā koncerttūre ar Intaru Busuli, „Lady’s Sweet & Sweet Waterz” un, protams, kur bez iesildošās grupas „Headline”. Pirmais koncerts prātā palicis kā vissensacionālākais, jo pirmā reize vienmēr pienāk un ir īpaša, jo tā ir pirmā!

Liepāja 02.07

Ventspils 09.07

Madona 23.07

Talsi 24.07

Valmiera 30.07

Jēkabpils 31.07

Cēsis 06.08

Dzintari 13.07

Rīgas svētki 21.08

Ekselenti!

Liepāja: Visu turp un atpakaļ ceļu Intars pildīja autobusa DJ pienākumus no 8.25-4.00 rītā. Neatiedams no mikrofona, Intars piepildīja autobusu ar jestru informāciju un skaļiem smiekliem.

Neviltots smaids parādās sejā, kad patīkama atmiņu aina uzpeld acu priekšā.

Ventspils: sanāca nedaudz pamaldīties, bet mērķī nokļuvām laicīgi, un kāpjot laukā no autobusa bez Intara sagaidīšanas: „Dobrij denj! Kak vi poživajetji?” (labdien, kā jums klājas?) nevarēja iztikt J

Madona un Talsi: bijām dažu tūkstošu km attālumā no šīm divām pilsētām, bet mums ļoti palīdzēja „Dzirnu” dejotāji, paldies, Barbai Pintei, Annai Ūdrei un Tālim Āboliņam.

Valmiera: Valmieras estrāde asociējas ar spocīgumu J

Jēkabpils: Patiesībā braucām ar lielu neziņu kā būs, bet pārliecinoši varu atbildēt – bija LABI !

Cēsis: Pirmspēdējais tūres koncerts, publika spridzināja patīkamā noskaņā!

Dzintari: Liekas, ka tas bija tas īstais pietuvošanās punkts ekselentai pašsajūtai, zāle piepildījās momentāni, noskaņojums brīnišķīgs un tās neaprakstāmās sajūtas, kuras izdzīvojām. Izdzīvojām mirkli!

Rīgas svētki. Lieliski!

Šobrīd esam tādā kā atskaites un vienlaicīgi atspēriena punktā! Tāpēc atlicis vēl pēdējais pieturēšanas punkts teikt milzīgu PALDIES:

  1. Unai Taal, ka saskatīja mūsos to dzirksteli un deva mums šo lielisko iespēju;
  2. Ivetai Freimanei, ka ne mirkli nešaubījās, par to, ka mums viss izdosies;
  3. „Lady’s Sweet & Sweet Waterz”, ka pieņēma mūs savā komandā;
  4. Mūsu horeogrāfam Markusam par horeogrāfiju un par to, ka viņš ļāvās šai avantūrai.

Vēl ir cilvēki, kam pateikties, bet visskaļākos apladismentus ir pelnījuši – Kristaps Narubins, Jānis Geķis, Rasa Brēmane – Čakane, Reinis Helmanis, Elīna Feldberga, Kristaps Ceļmalnieks un Danuta Juste – Paldies Jums par brīnišķīgo vasaru, bez Jums mums nebūtu izdevies!

Drīz tiekamies !!!

Karīna Lapšina, TDA „Uguntiņa” prezidente