Rīgas Skolēnu pils eTwinning projekts “Streetphotography” – viens no veiksmīgākajiem starptautiskās sadarbības projektiem Latvijā

12. oktobrī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā notika ikgadējā Eiropas skolu sadarbības programmas eTwinning Nacionālā konference, kurā notika 6 konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2013” finālistu –  pagājušā mācību gada veiksmīgāko projektu prezentācijas.Starp 6 veiksmīgākajiem projektiem –  Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Eiropas kultūras un televīzijas pulciņu eTwinning projekts “Streetphotography”. Skolēnu pils interešu izglītības skolotāja Tatjana Gvozdeva klātesošiem prezentēja pils audzēkņu un skolotājs kopīgi gatavoto Rīgas ielu foto projektu: http://www.slideshare.net/TanjaGvozdeva/ielufoto-prezentacija

 

Pēc projektu prezentācijām, konferences otrajā daļā skolotājiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās par IKT (informācijas un komunikāciju tehnoloģiju) izmantošanu mācību darbā. Skolēniem bija organizētas ķīmijas eksperimentu darbnīcas  LU Bioloģijas fakultātē.

“Streetphotography” projektā, sadarbībā ar Polijas skolas (Gimnazjum nr 7, Gorzów Wielkopolski) fotogrāfijas pulciņu, mācījāmies dažādus labas fotogrāfijas noslēpumus.

 

ETwinning ir Eiropas Savienības skolu sadarbības tīkls, kas skolām piedāvā unikālu iespēju piedalīties sadarbības projektos ar profesionālu atbalsta sistēmu un plašu tiešsaistes rīku izvēli, veicinot skolu profesionālo attīstību un saņemt atzinību par kvalitatīvu darbu.

 

Projekta adrese internetā: http://streetphotography2012.wordpress.com

Eiropas kultūras un televīzijas pulciņu fotodarbnīcu adrese internetā: http://ielufoto.blogspot.com

 

Tatjana Gvozdeva

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Eiropas kultūras un televīzijas pulciņu Interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv, http://caps-tv.blogspot.com/

tanjaspasts@inbox.lv