Starptautiskas sporta deju sacensības un Latvijas Kausa posms „ZIEMASSVĒTKI SIGULDĀ”.

Svētdien 4.decembrī Siguldas 1.pamatskolas zālē norisinājās BJC „Rīgas Skolēnu pils” organizētās starptautiskas sporta deju sacensības un Latvijas Kausa posms „ZIEMASSVĒTKI SIGULDĀ”.

No mūsu sporta deju studijas „Dzintarjūra” piedalījās 38 deju pāri un 3 meitenes!

 

S V E I C A M   M Ū S U    D E J O T Ā J U S:

 

Bērni I  E4

8/9.vieta, Gabriels Jefimovs / Beatrise Nosko

8/9.vieta, Ivans Budjko / Veronika Ļipatova

 

Bērni II  E4 , Latvijas Kausa posms

18.vieta, Ričards Pētersons / Katrīna Rode

 

Juniori I  E6

3.vieta, Alvis Reinis Soboļevs / Ilze Rasnača

7.vieta, Reinis Kiršteins / Emīlija Šmite

9.vieta, Jevgenijs Kalvišs / Katrīna Benediktova

 

Juniori  II  D  LA , Latvijas Kausa posms

7.vieta, Maksims Koroļovs / Beāte Elīna Strazdiņa

12.vieta, Kārlis Kalniņš / Nika Evija Belova

 

Juniori  I  E4 , Latvijas Kausa posms

6.vieta, Jevgenijs Kalvišs / Katrīna Benediktova

 

Bērni II  E4

6.vieta, Jegors Ļebedevs / Ketlīna Annija Dreimane

13./14.vieta, Ričards Pētersons / Katrīna Rode

 

Juniori I  D

8.vieta, Alvis Reinis Soboļevs / Ilze Rasnača

 

Juniori  II  D  ST

5.vieta, Kārlis Kalniņš / Nika Evija Belova

6.vieta, Maksims Koroļovs / Beāte Elīna Strazdiņa

 

Juniori  I  DC  ST

4.vieta, Miks Kristiāns Latišs / Kristiāna Freivalde

 

Juniori  II  DC ST

2.vieta, Mārtiņš Rovītis / Karīna Anete Jefimova

5.vieta, Artūrs Ņesterenkovs / Nikola Hlibova

6.vieta, Miks Eduards Valters / Amanda Loginova

 

Jaunieši  CB  ST

6.vieta, Ralfs Belohvoščiks / Elizabete Rimšēviča

 

Juniori  I  DC  LA

4.vieta, Miks Kristiāns Latišs / Kristiāna Freivalde

 

Juniori  II  DC LA

2.vieta, Mārtiņš Rovītis / Karīna Anete Jefimova

3.vieta, Miks Eduards Valters / Amanda Loginova

 

Iesācēji, pirmsskolas vecums, 2 dejas

1.vieta, Kārlis Kalējs / Undīne Lazdāja

 

Iesācēji, 2008.dz.g.un jaunāki, 3 dejas

1.vieta, Ēriks Freivalds / Paula Krieva

2.vieta, Jēkabs Nesenbergs / Sintija Beijere

2.vieta, Rainers Ezis / Laura Krieva

2.vieta, Ralfs Bērziņš / Sofija Breidaka

2.vieta, Matvejs Šilovs / Raina Klimaševska

2.vieta, Rihards Bāliņš / Letīcija Lazda

2.vieta, Krišjānis Draulis / Viktorija Leimane

 

Iesācēji, 2008.dz.g.un jaunāki, 1.,2.līmenis, 4 dejas

2.vieta, Adrians Marks Kristapsons / Elza Krēsliņa

2.vieta, Rodrigo Šteinbergs / Keita Slava

3.vieta, Aleksandrs Kurlovs / Alina Malinovska

3.vieta, Dāvids Ašmanis / Kate Emīlija Helde

 

Iesācēji, 2006.-2007.dz.g., 2.,3.līmenis, 4 dejas

1.vieta, Vilhelms Buķis Fleitmanis / Kristiāna Ozola

2.vieta, Andris Mārtiņsons / Kristīne Ļipatova

 

Iesācēji, 2004.-2005.dz.g., 2.,3.līmenis, 4 dejas

1.vieta, Andris Mārtiņsons / Kristīne Ļipatova

2.vieta, Jānis Klimaševskis / Valērija Kuzņecova

3.vieta, Jānis Klimaševskis / Samanta Kelmere

 

Meitenes solo, 2006.dz.g.un jaunākas, 4 dejas

2.vieta, Meldra Marija Mūrniece

 

Meitenes solo, 2003.dz.g.un jaunākas, 4 dejas

1.vieta, Niko Dai

1.vieta, Kristīne Jukāma

 

Informāciju sagatavoja:

Lolita Ivuškāne,

[email protected]

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Sporta deju studijas „Dzintarjūra”

interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)