Starptautiskās sporta deju sacensības un Latvijas kausa posms „Siguldas pavasaris”

Sestdien, 16.aprīlī, Siguldas 1.pamatskolas skaistajā un plašajā zālē norisinājās Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” organizētās starptautiskās sporta deju sacensības un Latvijas kausa posms „starptautiskās sporta deju sacensības un Latvijas kausa posms „Siguldas pavasaris”.

SVEICAM Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Sporta deju studijas „Dzintarjūra” audzēkņus!

 

PIRMSSKOLAS VECUMS, 2 dejas

Krišjānis Eglīte / Marta Ločmele

Toms Kosenkovs / Emīlija Grabovska

Toms Kosenkovs / Tīna Lilienfelde

Daniils Karoļs / Amēlija Nosko

Gvido Grunckis / Emīlija Akolava

 

PIRMSSKOLAS VECUMS, 3 dejas

1.vieta Pēteris Korčagins / Emīlija Bērziņa

2.vieta Roberts Labanovičs / Elīna Skurjate

2.vieta Roberts Labanovičs / Alise Sofija Danosa

2.vieta Alberts Teikmanis / Paula Kauša

 

IESĀCĒJI, 2008.dz.g.un jaunāki, 1.,2.līmenis, 3 dejas

2.vieta Rodrigo Šteinbergs / Lūcija Santa Vanaga

2.vieta Marks Zeļenščikovs / Linda Lāce

 

IESĀCĒJI, 2008.dz.g.un jaunāki, 1.,2.līmenis, 4 dejas

2.vieta Edgars Sakovskis / Kate Emīlija Helde

2.vieta Aleksandrs Kurlovs / Evita Šulmane

 

IESĀCĒJI, 2007.dz.g.un jaunāki, 2.,3.līmenis, 4 dejas

2.vieta Vilhelms Buķis Fleitmanis / Kristiāna Ozola

2.vieta Vilhelms Buķis Fleitmanis / Keita Slava

3.vieta Georgs Kalvišs / Sofija Iļjina

3.vieta Vladislavs Čebačevs / Beatrise Nosko

3.vieta Andris Mārtiņsons / Kamilla Amanda Ābele

 

IESĀCĒJI, 2004.-2006.dz.g., 2.,3.līmenis, 4 dejas

1.vieta Andris Mārtiņsons / Kristīne Ļipatova

2.vieta Juris Jankovskis / Elizabete Cīrule

2.vieta Juris Jankovskis / Sāra Patrīcija Alveša Di Melu

2.vieta Lukass Jānis Plaudis Lasmanis / Yuejia Dai

 

IESĀCĒJI, 2007.dz.g.un jaunāki, 1.,2.līmenis, 4 dejas

1.vieta Jorens Raivo Meļķis / Lote Rumba

2.vieta Ričards Gaduks / Valērija Kuzņecova

 

MEITENES SOLO, 2006.dz.g.un jaunākas, 4 dejas

1.vieta Kristīne Ļipatova

2.vieta Estere Muskare

2.vieta Anete Salmane

3.vieta Kira Anpilogova

3.vieta Nora Dorša

3.vieta Meldra Marija Mūrniece

3.vieta Madara Šulmane

 

MEITENES SOLO, 2003.dz.g.un jaunākas, 4 dejas

1.vieta Sofija Grīnfelde

2.vieta Silva Jankovska

 

BĒRNI  I  E4

8.vieta Ivans Budjko / Veronika Ļipatova

 

BĒRNI  II  E4, LATVIJAS KAUSS

23.vieta Ričards Pētersons / Katrīna Rode

 

BĒRNI  E6

8.vieta Jegors Ļebedevs / Ketlīna Annija Dreimane

 

JUNIORI  I  E4

10.vieta Jevgenijs Kalvišs / Katrīna Benediktova

 

JUNIORI  I  E6

2.vieta Deniss Mihailovs / Annija Rudmieze

5.vieta Alvis Reinis Soboļevs / Ilze Rasnača

6.vieta Reinis Kiršteins / Emīlija Šmite

 

JUNIORI  I  D

1.vieta Kristiāns Miks Latišs / Kristiāna Freivalde

 

JUNIORI  II  E6

1.vieta Maksims Koroļovs / Beāte Elīna Strazdiņa

2.vieta Alberts Plonis / Krista Krēbsa

6.vieta Mārtiņš Greizis / Luīze Ludāne

 

JUNIORI  II  D  ST, LATVIJAS KAUSS

1.vieta Mārtiņš Rovītis / Anastasija Šmeļova

3.vieta Artūrs Ņesterenkovs / Nikola Hlibova

7.vieta Kārlis Kalniņš / Evelīna Zolberga

 

JUNIORI  II  D  LA

3.vieta Mārtiņš Rovītis / Anastasija Šmeļova

4.vieta Artūrs Ņesterenkovs / Nikola Hlibova

7.vieta Kārlis Kalniņš / Evelīna Zolberga

 

JUNIORI  II  C  ST

1.vieta Marks Žigis / Karīna Anete Jefimova

 

JUNIORI  II  C  LA

2.vieta Marks Žigis / Karīna Anete Jefimova

 

JAUNIEŠI, PIEAUGUŠIE  C  ST

1.vieta Ralfs Belohvoščiks / Elizabete Rimšēviča

 

Informāciju sagatavoja:

Lolita Ivuškāne, [email protected]

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”

Sporta deju studijas „Dzintarjūra”

Interešu izglītības skolotāja