Sporta tūrisma sasniegumi

17.-18.02.2024. Misas pamatskolā, Vecumnieku pagastā, Bauskas novadā notika Latvijas kausa 1. posma sacensības sporta tūrismā telpās, kurās piedalījās arī mūsu Sporta tūrisma pulciņa audzēkņu 6 komandas (skolotājas Jekaterina Pritkova un Inga Liepiņa).

C un D grupām šajās sacensībās neveicās tik labi, abās grupās ieguvām 4.vietas, kas nevienā sporta veidā nav tā patīkamākā. Tomēr tā ir lieliska pieredze. Individuāli labākais no C grupas bija Reinis Miklaševičs iegūstot 2.vietu, meitenēm Farā Šazāda, iegūstot 4.vietu.

Visveiksmīgāk nostartēja B grupa, komandas tūrisma tehnikā iegūstot 1.vietu, un A grupa, iegūstot 2.vietu. Individuāli A grupā 1.vietu ieguva M.Vanags, meitenēm  I.Apsēna, un 3.vietu ieguva J.Laizāns, bet B grupā 2.vietu ieguva H.Eglītis un K.H.Martinsone.

Divu dienu sacensības bija spraigas, lai arī šajā reizē – bez nakšņošanas sacensību vietā, jo katrai vecuma grupai abas distances bija vienā, konkrētā dienā. Vairāki audzēkņi atzina, ka labāk patīk sacensības ar nakšņošanu, savstarpēju socializēšanos ar citiem klubiem, kā arī, tad vienā dienā nebūtu tik liela fiziska un psiholoģiska slodze.