Sporta tūrisma pulciņa audzēkņu sasniegumi!

Nedēļas nogalē no 12.05.2023. līdz 14.05.2023. kempingā “Bražuole”, Elektrinai teritorijā, Lietuvā notika Starptautiskās skolēnu un jauniešu tūrisma sacensības “Žigūnas kauss 2023”, kurās piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņa audzēkņi.

Trijās dienās sacensības norisinājās vairākās disciplīnas. Pirmajā sacensību dienā notika individuālā tūrisma tehnika, kur visaugstāko vietu no mūsējiem ieguva Sofija Kļimenko –

C grupā 4.vieta. Otrajā dienā notika komandas tūrisma rallijs, kurā tika iegūta 5.vieta no 19 komandām, bet trešajā dienā, komandas tūrisma tehnikā – 7.vieta. Kopvērtējumā pa visām disciplīnām mūsu komanda ieguva 6.vietu. Tā kā mūsu komanda startēja vislielākajā konkurencē, tad iegūtā 6.vieta sacensību kopvērtējumā ir uzskatāma par ļoti labu sasniegumu. Atsevišķi jāatzīmē, ka otrās dienas vakarā notika arī nakts orientēšanās, kurā 1.vietu grupā līdz 16.g.v. ieguva mūsu audzēknis Herberts Eglītis. Sveicam audzēkņus un viņu skolotājas!

Sacensības organizēja Lietuvas skolēnu neformālās izglītības centrs. Sacensībās bija ļoti liela konkurence: 19 komandas bija atbraukušas no Ukrainas, 5 komandas no Latvijas un 18 komandas no Lietuvas!