Sporta tūrisma audzēkņi startē „Rīgas Pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta tūrisma kausā 2014”

14.-15. februārī šīs sporta tūrisma sacensības norisinājās jau astoto gadu, un kā vienmēr ar interesantām distancēm, kas ļauj dalībniekam parādīt savas zināšanas sporta tūrismā. Arī Skolēnu pils audzēkņi piedalījās šajās sacensībās. Kādam tās bija pirmās sacensības, kādam jau otrā vai trešā reize, bet katru gadu ar jauniem mērķiem, ar jauniem izaicinājumiem.

D-grupā

Individuālajā tūrisma tehnikā startēja 54 dalībnieki no tiem 27 meitenes un 27 zēni no sporta; no Skolēnu pils tūrisma pulciņa piedalījās- Jānis G. 1.vieta, Aleksis O. 16.v., Valters Z. 10.v.

 

C-grupā

Individuālajā tūrisma tehnikā startēja 40 dalībnieki no tiem 18 meitenes un 22 zēni; no sporta tūrisma pulciņa piedalījās- Dāvids Z. 2.v., Rebeka Z. 6.v., Ravita R 2.v.

Komandas tūrisma tehnikā pirmās dienas komandas rezultāts (IKT) 2.v. Otrās dienas rezultāts (KTT) 3.v. Kopvērtējumā   komanda ieguva 3.vietu.

 

B-grupā

Individuālajā tūrisma tehnikā startēja 28 dalībnieki no tiem 15 meitenes un 13 zēni; no sporta tūrisma pulciņa piedalījās- Matīss Z. 1.v., Marta D.R . 11.v., Anna J. G. 2.v., Karīna T.14.v., Antra K. 1.v., Debora Š. 8.v., Dāvis C. 5.v.

Komandas tūrisma tehnikā startēja-Anna J.G., Antra K., Matīss Z., Dāvis C. Pirmās dienas komandas rezultāts (IKT) 1.v. Otrās dienas rezultāts (KTT) 2.v. Kopvērtējumā   komanda ieguva 2.vietu.

 

A-grupā

Individuālajā tūrisma tehnikā startēja 25 dalībnieki no tiem 12 meitenes un 13 zēni; no sporta tūrisma pulciņa piedalījās- Kristīne A. 10.v., Toms C. 10.v., Mārtiņš K. 6.v., Eva K. 9.v.

Komandas tūrisma tehnikā Pirmās dienas komandas rezultāts (IKT) 4.v. Otrās dienas rezultāts (KTT) 4.v. Kopvērtējumā   komanda ieguva 4.vietu.
Lāsma Lūse,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

sporta tūrisma pulciņa interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv

luselasma@inbox.lv