Sporta tūrisma atvērtā nometne „ Četri vēji 2011”

Jau vairākus gadus pēc kārtās augusta nogalē (22.-28.08.2011.) sporta tūrisma pulciņš rīkoja atvērto nometni bērniem un jauniešiem „Četri vēji 2011”. Nometne notika ļoti jaukā vietā – kempingā „Manga”, Mangaļsalā, tikai 300 metrus no jūras.

Šogad nometnē piedalījās daudz bērni, kuri ar sporta tūrismu līdz šim nebija nodarbojušies. Līdz ar to nometnes programma tika veidota un realizēta ar mērķi iepazīstināt un ieinteresēt bērnus un jauniešus ar dažādām āra dzīves aktivitātēm, popularizējot sporta tūrismu kā interesantu un aizraujošu sporta veidu. Nometnes laikā notika tūrisma tehnikas (augstās, zemās virves), orientēšanās (foto orientēšanās, sporta orientēšanās), kāpšanas sporta – boldringa nodarbības, pārgājiens uz Mangaļsalas molu, kā arī iepazīstināšana ar pasaulē populāro ceļošanas spēli “Geocaching”.

Nometnes programmā tika iekļautas arī radošās darbnīcas: rotas lietu izgatavošana un dekupāža. Bet nometnes pēdējā dienā bērni saņēma nomentes dalībnieku kopbildi pašizgatavotā foto rāmītī. Protams, nometnē notika arī piedzīvojumu nakts trasīte, dažādas tradicionālās un netradicionālās komandu spēles un sadraudzības ugunskura vakari.

Nometnes organizatoriem ir liels prieks, ka bērniem patika nometne, kā arī vairāki bērni un jaunieši ir pieteikuši savu dalību Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņā.

Inga Liepiņa, nometnes vadītāja