Sporta nakts

30. maijā Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa, Kronvalda parkā, Bastejkalnā, Rīgas kanālā risinājās gadskārtējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums „Rīgas Sporta nakts”. Pasākumā varēja iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, izmēģināt tos, vērot dažādus sporta veidu paraugdemonstrējumus, piedalīties sacensībās un darīt vēl daudz ko citu. Pasākums norisinājās jau ceturto gadu to organizē, biedrība „Par stipru Latviju”, atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pasākumā kā vienīgā no Rīgas interešu izglītības iestādēm piedalījās arī Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”. Rīgas Skolēnu pilī – vecākajā interešu izglītības iestādē Latvijā (dib.1941.g.) sporta izglītības programmā 9 veidos darbojas ap 500 audzēkņi. Mūsu sporta pulciņi ir: badmintons, bērnu jogas grupa „Bindu“, dambrete, karatē, orientēšanās, sporta bridžs, sporta deju studija ‘’Dzintarjūra”, sporta tūrisms, šaušanas sports.

 

Skolēnu pils teltī Kronvalda parkā varēja ne tikai iepazīties ar pulciņiem un to darbību, bet arī izspēlēt dambretes partiju, bridžu, orientēties pēc kartes un meklēt apslēptos punktus. Katru viesi gaidīja salda dāvaniņa.

 

Uz galvenās pasākuma skatuves pie Brīvības pieminekļa spēkavīru sacensību pārtraukumā visi klātesošie ar lielu interesi vēroja un apbrīnoja mūsu audzēknes no jogas grupas „Bindu”.

 

Paldies visiem audzēkņiem un skolotājiem par dalību pasākumā!

 

Mūsu sporta pulciņos jauno audzēkņu uzņemšana notiks:

Internetā anketa www.rsp.lv no 25.augusta līdz 5.septembrim

Rīgas Skolēnu pilī, 1.stāvā darba dienās no 28.augusta līdz 5.septembrim plkst.12.00-19.00

 

ATVĒRTO DURVJU DIENA 4.septembrī plkst.14.00-19.00 Skolēnu pils pagalmā un telpās

 

MŪsu adrese: K. Barona ielā 99, Rīga

 

Virtuālā tūre pa Rīgas Skolēnu pili:

http://skatskat.lv/virtuala-ture/rigas-skolenu-pils/rsp.html

 

Informāciju sagatavoja:

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece Iveta Freimane

skolēnupils@gmail.com