Skolēnu pils piedalās Sporta naktī

Neskatoties, ka 1.jūnija vakarā laika apstākļi nelutināja, Skolēnu pils sporta izglītības pulciņi: Sporta deju studija “Dzintarjūra”, sporta tūrisms, šaušanas sports, dambrete, orientēšanās, piedalījās Sporta biedrības “Par stipru Latviju”, Rīgas domes un “Krokodili Events” organizētajā pasākumā “SPORTA NAKTS”. Vērmanes dārzs no plkst.17.00-22.00 bija atdots bērnu un spēļu parka rīcībā.Sporta tūrisma pulciņa skolotāja Lāsma ar audzēkņiem visiem interesentiem piedāvāja pārbaudīt līdzsvara un koordinācijas prasmes, kā arī pārliecināties par savu iekšējo gribasspēku tikt galā ar šķēršļu joslu. Pēc fiziskās aktivitātes bija iespēja iemācīties siet svarīgākos sporta tūrisma mezglus, uzzināt, kādos apstākļos konkrētu mezglu var pielietot.

Šaušanas sporta pulciņa skolotājs un audzēknes – Rīgas un Latvijas čempiones ložu šaušanā sniedza informācija par šaušanas sporta nodarbībām (pistoles, šautenes) un demonstrēja ieročus.

Domātāji – lieli un mazi varēja sacensties 100 lauciņu dambretē, izspēlēt ātrspēles turnīru dambretes pulciņa teltī, bet orientēšanās pulciņa skolotāji Elīna un Edgars piedāvāja Ekspressacensības – orientēšanos Vērmanes dārza apvidus kartē, atrodot kontrolpunktus.

Uz Vērmanes dārza skatuves uzstājās mūsu tradīcijām bagātā kolektīva – Sporta deju studijas „Dzintarjūra” mazākie audzēkņi, kuri rādīja savas dejotprasmes ugunīgās un temperamentīgas Latīņamerikas dejās.

Paldies visiem skolotājiem un audzēkņiem par dalību pasākumā!

Iveta Freimane, Skolēnu pils direktora vietniece