Skolēnu pils mācību gada noslēguma pasākums

Skolenu pils 2013.05.26 Lido10Pirms desmit gadiem, kāda Skolēnu pils audzēkņa mamma ierosināja svinēt kopīgus svētkus visiem pils skolotājiem, audzēkņiem, viņu ģimenēm un draugiem. Līdz tam brīdim katrs no mūsu pulciņiem un kolektīviem atsevišķi koncertēja, piedalījās izstādēs vai sacensībās.

Skolēnu pilī zināšanas apgūst 3800 audzēkņu vecumā no 2,5 līdz 25 gadiem, un tos skolo  112 profesionāli izglītoti pedagogi.

Šogad mūsu tradicionālais mācību gada noslēguma pasākums notika 26.maijā atpūtas centrā „Lido”, Krasta ielā. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties meistardarbnīcās, skolu muzeja rīkotajās nodarbībās, konkursā par Rīgas arhitektūru un vēsturi, valodu pulciņu viktorīnās, varēja zīmēt, gleznot, veidot, apskatīt izstādi, uzzināt kā top floristikas darbi, kā tiek veidotas rotaslietas. Lielkoncertu uz skatuves un koncertus rotondā bija sarūpējuši ne tikai muzikālie un mākslinieciskās jaunrades kolektīvi, bet arī karatē pulciņš, kā arī apmeklētāji varēja vērot tērpu un frizūru demonstrējumus. Topošie mūsu audzēkņi varēja iepazīt plašās interešu izglītības iespējas Skolēnu pilī un atrast savām interesēm un iespējām atbilstošu pulciņu nākamajam mācību gadam.

Plaša fotogalerija apskatāma: www.rsp.lv

Iveta Freimane,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” direktora vietniece