Skolēnu pils komanda trīskārtējās Rīgas čempiones šaušanā

2012. gada 21. – 22. janvārī Rīgā, Cieceres ielā 9 notika 2012. gada Rīgas čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem Olimpiskajos vingrinājumos. RSP prestižu aizstāvēja arī Rīgas Skolēnu pils šaušanas pulciņa audzēknes.
Individuāli par Rīgas čempioni PŠ-40 Olimpiskajā vingrinājumā kļuva Latvijas čempione sievietēm Anete Rozmane ar Latvijas sporta meistara rezultātu 387 punkti no 400 iespējamiem. Pirmo reizi Rīgas vicečempiones titulu izcīnīja Latvijas jaunatnes čempione Viktorija Andžāne, bet bronzas medaļu ieguva Latvijas vicečempione sievietēm Kristīne Savina.Komandu vērtējumā trešo reizi pēc kārtas par Rīgas čempionēm kļuva Rīgas Skolēnu pils komanda (Anete Rozmane, Viktorija Andžāne un Kristīne Savina) ar izcīnītiem 1148 punktiem (tikai 3 punkti mazāk kā Latvijas rekords).
Otro vietu izcīnīja RSP 2. komanda (Jana Plotka, Evelīna Beinaroviča un Emīlija Mikalauska).
Pistoļu PP-40 vingrinājumā komandām I vietu izcīnīja Daugavpils komanda, atstājot 2. vietā RSP 1. komandu (Karīne Blakunova, Anna Krivenoka un Linda Pūga), bet trešajā vietā RSP 2. komanda (Baiba Lāce, Kristina Savrane un Kristīne Rozentāle).
Personīgo rekordu PŠ-40 vingrinājumā laboja Evelīna Beinaroviča.
Vislielāko pārsteigumu sagādāja U-16 Latvijas čempione šahā Jekaterina Djogteva, kura 4 mēnešu laikā spēja izpildīt I sporta klasi PŠ-40 vingrinājumā, labojot personīgo rekordu par 30 punktiem.
Pateicamies Valdim Eglem par finansiālo atbalstu!

Šaušanas pulciņa skolotājs Juris Gabranovs