Skolēnu pils karatisti atgriežas no veiksmīgā XIV Eiropas Okinavas Godžju-rjū Karatē Do Kiokai semināra

No 13. maija līdz 16. maijam Beļģijas pilsētā Hasseltā norisinājās XIV Eiropas Okinavas Godžju-rjū Karatē Do Kiokai seminārs, kurā Latvijas Godžju-rjū Karatē federācijas delegācijas sastāvā piedalījās arī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” pārstāvji: karatē pulciņa interešu izglītības skolotājs Andrejs Rozīts 4 Dan un kobudo pulciņa interešu izglītības skolotājs Edgars Kaļva 2 Dan, kā arī audzēkņi Ivars Pričins 1 Kju un Mārtiņš Kalējs 2 Kju.

 

Semināru vadīja Okinavas (Japāna) Godžju-rjū Karatē Do Kiokai vadošie meistari: Teruia Koei 10 Dan, Onaga Rioiči 9 Dan, Muramatsu Masataka 9 Dan, Minei Tokimitsu 8 Dan, Takara Seigo 7 Dan, Takeniši Masatoši 7 Dan, Nohara Jošimasa 7 Dan, Tokunaga Šuiči 6 Dan.

 

Intensīvās nodarbībās tika pilnveidota un koriģēta bāzes tehnika un Katas atbilstoši stila prasībām. Melnajām jostām no 4 Dan un augstāk notika atsevišķas nodarbības, kurās detalizēti tika izskatīta Katās ietvertā tehnika un tās izpildījums. Semināra trešās un ceturtās dienas laikā notika atestācijas uz Dan līmeņiem (melnās jostas), kurā piedalījās arī Skolēnu pils skolotājs Edgars Kaļva un nokārtoja eksāmenu uz 2 Dan (2. pakāpes melnā josta). Kopumā tika iegūta nenovērtējama informācija, kas palīdzēs pilnveidoties skolotājiem un nodot savas zināšanas tālāk audzēkņiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Andrejs Rozīts, andrejs.rozits@gmail.com

interešu izglītības skolotājs, karatē pulciņš

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”

www.rsp.lv

www.facebook.com/BJCRSP