Skolēnu pils iegūst „Nacionālo eTwinning balvu” un piedalās „LatSTE 2012”

2012.gada 1.-2.novembrī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika ikgadējā Latvijas Skolu i-Tehnoloģiju Ekspozīcija (LatSTE 2012).

LatSTE ir Latvijas Skolu Tehnoloģiju ekspozīcija – ikgadēja konference, kura norisinās kopš 1998.gada. LatSTE dalībnieki ir cilvēki, iestādes un uzņēmumi, kas saistīti ar izglītības jomu. Konferences laikā notiek IKT darbnīcas un prezentācijas.

Vairāk par LatSTE http://latste.blogspot.com/Tradicionāli LatSTE laikā tiek paziņoti konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2012” uzvarētāji. Starp konkursa fināla sešiem labākiem 2011./2012. mācību gada projektiem šogad ir arī Rīgas Skolēnu pils multiplikācijas pulciņa projekts “Georg on tour” („Lācīša ceļojums”), skolotāja Tatjana Gvozdeva.

Labāko projektu vadītāji saņem iespēju doties uz eTwinning Eiropas konferenci Lisabonā, 2013.gada martā. Fināla projektu skolotāji un skolēni oktobra beigās devās izglītojošā ekskursijā uz AHHAA zinātnes centru Tartu, Igaunijā. Konkursa finālistu skolās tiks izvietota eTwinning plāksne-atzinības zīme par veiksmīgu projekta īstenošanu.

Konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2012” finālisti:

BJC „Rīgas Skolēnu pils” (projekta iesniedzēja Tatjana Gvozdeva)

Majoru vidusskola, projekts (projekta iesniedzēja Liene Millere)

Daugavpils Saskaņas pamatskola projekta iesniedzēja Aļesja Šapkova)

Sērmūkšu pamatskola (projekta iesniedzēja Ilze Šmate)

Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs (projekta iesniedzēja Līga Kraukle)

Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes „Mežmaliņa” projekts „P.A.L.E. – Play and Learn English” (projekta vadītāja un eTwinning vēstniece Kristīna Bernāne).

Projekta “Georg on tour” (Lācīša ceļojums) adrese:

http://www.etwinning.net/lv/pub/connect/browse_people_schools_and_pro/profile.cfm?f=2&l=lv&n=51077

Projekta filma:

http://www.youtube.com/watch?v=X7nXThM259I

Skolotāja Tatjana Gvozdeva, Rīgas Skolēnu pils

www.rsp.lv