Skolēnu pils ciemojas BJC „Mīlgrāvis”.

Šajā skaistajā pavasarīgajā laikā Rīgas Skolēnu pils pedagogi apciemoja savus kolēģus BJC „Mīlgrāvis”. Viņi pēc ilga un gaidu pilna pārbaudes laika beidzot ir tikuši pie jaunām un lieliskām nodarbību telpām. Lielā, skaistā kultūrvēsturiskā ēka Baltāsbaznīcas ielā 14 atjaunota, izremontēta pilnībā un atdzimusi no jauna, lai uzņemtu visus Mīlgrāvī dzīvojošos, mākslas pulciņos darbojošos bērnus.Visus viesus- ne tikai Skolēnu pils lietišķās un tēlotājas mākslas programmas pedagogus, bet arī citu bērnu un jauniešu centru pedagogus laipni uzņēma direktors Viktors Tetters un abas viņa vietnieces. Vispirms visi tika iepazīstināti ar garo un grūto ēkas remonta vēsturi, tad direktors visus aizveda uz iestādes muzeju. Vēlāk viesi ar interesi aplūkoja visas centra mācību telpas.

Apvienojot patīkamo ar lietderīgo, centra viesiem tika piedāvāta iespēja piedalīties dažādās meistardarbnīcās pie centra mākslas pulciņu skolotājiem. Mūsu skolotāji ar lielu interesi un patiku piedalījās zīda apgleznošanas darbnīcā pie skolotājas Anitas, floristikas darbnīcā pie skolotājas Indras, gleznošanas darbnīcā pie skolotājas Ingrīdas, keramikas darbnīcā pie skolotājas Daces. Darbnīcās tapa gleznojumi uz zīda, Lieldienu tematikas kartiņas, ziedu gleznojumi ar guašas krāsām, rotas un veidojumi no māla.

Paldies BJC „Mīlgrāvis” direktoram, vietniecēm un skolotājām par lielo atsaucību, laipnību! Lai jums daudz radošu ideju, darbaprieks!

Iveta Freimane, Skolēnu pils direktora vietniece

www.rsp.lv

Slide1 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide3 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide4 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide2 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide5 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide7 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide6 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide8 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide10 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide11 by Rīgas Skolēnu Pils.

Slide12 by Rīgas Skolēnu Pils.