Skolēnu pils audzēkņiem divas otrās un divas trešās vietas Latvijas čempionātā bridžā jauniešiem

No 9. līdz 11.novembrim Saldus rajona Druvā notika Latvijas atklātais čempionāts bridžā jauniešiem, kurā piedalījās bridžisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Baltkrievijas. Čempionātā tika nospēlēti trīs atsevišķi turnīri: Nacionālo izlašu turnīrs, Pāru turnīrs un Komandu turnīrs.

Nacionālo izlašu konkurencē uzvarēja Somijas izlase, 2.vietā Rīgas Skolēnu pils audzēkņi, kas pārstāvēja Latviju U-20 (J.Ilziņš, G.Dreimanis, A.Zālītis, G.Freimanis), 3.vietā Rīgas skolēnu pils audzēkņi, kas pārstāvēja Latviju U-25 (J.Cīmiņš, L.Vegners, N.Pelsis un R.Fridrihsons).Pāru turnīrā piedalījās 35 pāri. Labākie bija Somijas bridžisti J.Granstrom – L.Orkoneva, kuri uzvarēja ar 66,2 %, otrajā un trešajā vietā lietuvieši: R.Grigoraitis – J.Čeponkus (65,0 %) un I.Bainikonyte – A.Čepokute (64,2 %). Labākie no Latvijas – Nauris Pelsis un Rihards Fridrihsons – 6.vietā.

Komandu turnīrā piedalījās 14 komandas. Labākie ar 117 punktiem atkal bija Somijas bridžisti, 2.vietā ar 109 punktiem Rīgas Skolēnu pils audzēkņi, kas pārstāvēja komandu „Juniors LV” (J.Cīmiņš, L.Vegners, N.Pelsis un R.Fridrihsons), 3.vietā ar 107 punktiem Rīgas Skolēnu pils audzēkņi, kas pārstāvēja komandu „RSP” (V.Iļdeikins, G.Dreimanis, A.Zālītis, E.Stepiņa).

Oficiālie rezultāti: http://www.bridge.lv/rezultati/71-druvas-duzis/995-druvas-dzis-2012.html

 

Kārlis Rubins, sporta bridža pulciņa skolotājs

Rīgas Skolēnu pils

www.rsp.lv