Skolēnu pils audzēkņi piedalās prestižā karatē seminārā un veiksmīgi startē Spānijas nacionālajā čempionātā

21No 2013.gada 11. jūlija līdz 14. jūlijam Spānijā, Mursijas pilsētā norisinājās XXII Eiropas Okinavas Godzju-rju karatē do kiokai seminārs „Gasshuku 2013” un tā laikā – Spānijas nacionālais Okinavas Godzju-rju karatē do kiokai čempionāts.

Uz semināru dalīties savās zināšanās bija ieradušies divpadsmit augsta līmeņa meistari, viņu vidū arī meistari ar visaugstāko desmito danu. Kopā dalībnieku skaits seminārā bija vairāk kā 300, un no Rīgas Skolēnu pils piedalījās trīs dalībnieki Latvijas Godžju-rju karatē federācijas delegācijas sastāvā.

Notika intensīvas nodarbības visa semināra laikā pa vairākām stundām dienā ar nelieliem pārtraukumiem. Dalībniekiem grūtības sagādāja nepierasti karstais laiks, kas raksturīgs Spānijas dienvidiem, kur gaisa temperatūra regulāri iesila no 32o C līdz 39o C. Karatē tērpi pēc nodarbības visiem bija kā ūdenī izmērcēti, bet tas nebojāja gandarījumu par paveikto darbu un iegūtajām zināšanām.

 

Pasākuma pēdējā dienā norisinājās Spānijas  nacionālais čempionāts Okinavas Godzju-rju karatē do kiokai stilā, kur no Skolēnu pils piedalījās divi audzēkņi un viens bijušais audzēknis. Savās kategorijās viņi uzrādīja teicamus rezultātus izcīnot godalgotās vietas.

 

Rezultāti:

1. vieta Ivars Pričins – Kategorijā Kata Juniori vīrieši 16-17.g. līdz 1.kju. Dalībnieku skaits 24.

1. vieta Edgars Kaļva – Karegorija Kata +18.g. līdz 1.kju. Dalībnieku skaits 34.

Finālista medaļa Mārtiņš Kalējs Karegorija Kata +18.g. līdz 1.kju. Dalībnieku skaits 34.

 

Foto: no skolotāja A.Rozīša personīgā arhīva.

 

Plaša fotogalerija aplūkojama www.rsp.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Andrejs Rozīts, BJC „Rīgas Skolēnu pils”

Karatē pulciņa interešu izglītības skolotājs

www.rsp.lv

andrejs.rozits@gmail.com