Skolēnu pils audzēkne – Latvijas čempione ložu šaušanā!

Rigas Skolenu pils sausana 2013.07.12-14 LR chemp-K.Muslimova1.vietaPar Latvijas čempioni olimpiskajā vingrinājumā PŠ-40 (pneimatiskajām šautenēm, 40 šāvieni) kļuva Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” šaušanas sporta pulciņa audzēkne Kristīna Musļimova. Par bronzas medaļas ieguvēju PP-40 (pneimatiskā pistole, 40 šāvieni) kļuva mūsu audzēkne Kristīne Rozentāle.

Latvijas čempionāts norisinājās no 12. līdz 14.jūlijam Dobelē. Sacensības notika pēc jauniem starptautiskiem noteikumiem. Priekšsacīkstēs iegūtie rezultāti netika ņemti vērā, tikai izcīnītā vieta finālā.PŠ-40 finālā kā pirmā iekļuva mūsu audzēkne Viktorija Andžāne, bet kā otrā – Kristīna Musļimova. Finālsacensībās Viktorija izcīnīja 8.vietu, bet Kristīna – 1.vietu. Kopumā finālā izcīnītie rezultāti bija ļoti negaidīti un iepriekš neparedzami.

PP-40 finālā kā trešā iekļuva mūsu audzēkne Karīne Blakunova, bet kā piektā – Kristīne Rozentāle. Dramatiskā cīņā Kristīne izcīnīja bronzas medaļu, bet karīne augsto 4.vietu.

Tik sekmīgi ir noslēdzies šaušanas sporta pulciņa mācību gads, un meitenes dosies pelnītā atpūtā, lai atkal trenētos un veiksmīgi startētu 2013./2014.mācību gadā.

Informāciju sagatavoja:

Juris Gabranovs,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

šaušanas sporta pulciņa interešu izglītības skolotājs

www.rsp.lv

juga42@inbox.lv

Foto: Viktorija Blakunova, Kristīne Rozentāle