Skolēnu pilī Talantu konkursa ģenerālmēģinājums ar Roberto Meloni

Dažādu skolu audzēkņi 14.novembrī plkst.18:00- 21:00 piedalīsies tirdzniecības centra „Spice” rīkotajā Talantu konkursā, kas tiek rīkots Šopinga festivāla ietvaros. Audzēkņiem būs iespēja parādīt savus talantus ar dažādiem priekšnesumiem: dziedāšanu, dejošanu, dzejas deklamēšanu, burvju triku rādīšanu.

 

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Spēļu istabas vadītāja skolotāja Iveta Vainauska, sadarbojoties ar Muzejnieku un sabiedrisko attiecību aģentūru „Prospero”, Santu Šinkarjovu, 7.novembrī Skolēnu pilī noorganizēja Talantu šova ģenerālmēģinājumu. Tajā piedalījās 54 bērni un jaunieši no dažādām Rīgas skolām.

 

Ģenerālmēģinājumā bērniem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē pie dziedātāja Roberto Meloni, kuru visi pazīst kā šova zvaigzni un talantīgu cilvēku. Viņš deva padomus, novērtēja, ieteica, pie kā vēl būtu jāpiestrādā, lai priekšnesums izdotos vēl labāks. Tieši Roberto pozitīvā un degsmes pilnā attieksme uzdrošināja un motivēja bērnus.

 

Jauniešiem bija iespēja ne tikai piedalīties, bet arī pašiem aktīvi darboties organizējot pasākumu, kā, piemēram, mūsu Spēļu istabas audzēkne Solvita Padamane, kura gan nodrošināja kārtību, gan un informēja dalībniekus. Šī jauniete apmeklē Spēļu istabu jau vairākus gadus un ar lielu atbildības un piederības sajūtu palīdzēja nodrošināt pasākuma norisi.

4. novembrī norisināsies sacensība par tirdzniecības centra Spice galvenajām balvām: eur 250, eur 150, eur 100. Paldies, Tirdzniecības centra „Spice” vadītājai, visiem cilvēkiem, kuri palīdz bērniem un jauniešiem, piedāvā iespējas un motivē. Personīgi, paldies, Roberto Meloni, Santai Šinkarjovai, Zinaīdai Soboļevai un BJC „Rīgas Skolēnu pils” par iespēju izmantot telpas.

 

Iveta Vainauska,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Spēļu istabas skolotāja

iweta70@inbox.lv

www.rsp.lv