Sasniegumi sporta bridžā

Jūlija beigās no 24.07.2023. līdz 29.07.2023. Nīderlandes pilsētā Veldhovenā norisinājās XV Eiropas Jauniešu Pāru čempionāts bridžā. Sacensībās piedalījās Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta bridža pulciņa audzēkņi.

Visaugstākais sasniegums mūsu Elizavetai Gavrilovai, kura Prezidenta kausā kopā ar spēlētāju no Vācijas Viktoriju Di Bacco ieguva 2.vietu un balvu par labāko U31 pāri.

Pirmajās divās dienās sacensības norisinājās Jaukto pāru kategorijā un IMP pāru kategorijā. Jaukto Pāru kategorijā Elizaveta Gavrilova pārī ar Edgaru Oļļa ieguva 31. vietu, savukārt, IMP sacensībās Ēriks Vilunas pārī ar Rūdolfu Baronu palika 19.vietā, savukārt, Rainers Kreitāls pārī ar Ralfu Rubinu finišēja 31.vietā.

Nākamajās trīs dienās notika sacensības dažādās vecuma kategorijās. U16 grupā pirmo reizi Eiropas čempionātā piedalījās mūsu jaunākās dalībnieces: Luiza Gise pārī ar Beatrisi Betheri un Felicija Felkere pārī ar Kseniju Maceraļiku. Ar dalību čempionātā mūsu meitenes ir ļoti apmierinātas, arī rezultāti pēc gadiem neizpaliks. Šoreiz meitenes ieguva attiecīgi 11. un 12. vietu B finālā.

U21 kategorijā Ralfs Rubins un Rainers Kreitāls nekvalificējās finālam un Prezidenta kausā ieguva 29. vietu.

U26 grupā Edgars Oļļa un Toms Straume iekļuva 18 labāko pāru finālā, kurā pēc laba sākuma, diemžēl nokritās uz 12.vietu. Rūdolfs Barons un Ēriks Vilunas finālā neiekļuva un Prezidenta kausā palika 45. vietā.